GÜNCEL

GÜNCEL Haberleri

676 Sporcunun Arasında Türkiye Şampiyonu Oldu

28.08.2019 11:41:31

Türkiye Badminton Federasyonu tarafından 23-27 Ağustos 2019 tarihleri arasında Olimpiyat Hazırlık Merkezinde düzenlenen 13 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası sona erdi.

Türkiye Badminton Federasyonu tarafından 23-27 Ağustos 2019 tarihleri arasında Olimpiyat Hazırlık Merkezinde düzenlenen 13 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası sona erdi.

Geleceğin 676 aday olimpiyat sporcularının katılımıyla gerçekleşen müsabakalar sonunda Tek Erkeklerde Osmancıklı Mehmet Can Töremiş Türkiye Şampiyonu, çift erkeklerde ise Türkiye ikincisi oldu.

Sporculara ödülleri Federasyon Başkanı Murat Özmekik, Genel Sekreter Hayati Kısacık, Başkan Vekili Selçuk Yılmaz ve Badminton Federasyonu eski Başkanı Akın Taşkent tarafından verildi.

13 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası sonucunda teklerde ve çiftlerde final oynayan sporcular 13-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Bulgaristan´da gerçekleşecek olan 13 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonasına katılacaklar.

Badminton Milli Takım Antrenörü Barış Boyar: ? Sporcumuz Mehmet Can Töremiş, önümüzdeki ay yapılacak olan 13 Yaş Altı Balkan Şampiyonasında Milli Takım kadrosuna seçilip ay yıldızlı formayı giyerek ülkemizi temsil etme hakkı kazanmıştır.

Sporcumuzu kutluyor, bu azminin, fedakarlığının, başarma arzusunun ve her şeyden önce ahlakının yaşamı boyunca hayat felsefesi olmasını diliyorum.

Ayrıca desteklerinden dolayı Millet Vekilimiz Oğuzhan Kaya´ya,Belediye Başkanımız Halil İbrahim Aşgın´a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Haşim Eğer´e,Federasyon Başkanımız Murat Özmekik´e, Genel Sekreterimiz Hayati Kısacık´a, Kulüp Başkanımız Nadir Solak´a ve Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünün değerli personeline şahsım ve tüm ekibim adına teşekkür ediyorum.? dedi.

Dereceler ise şu şekilde;

Tek Erkekler: 1. Mehmet Can Töremiş, 2. Emre Mutlu, 3. Arda Doğaç Atan, 3. Veysel Taşdemir

Tek Bayanlar: 1. Aleyna Korkut, 2. Şevval Naz Işık, 3. Feyzanur Lale, 3. Aysu Arslan

Çift Erkekler: 1. Emre Mutlu& Veysel Taşdemir, 2. Mert Seven ve Mehmet Can Töremiş 3. Musa Demir ve Arda Yıldırım, 3. Berkan Ateş ve Muhammed Haşim Türksoy

Çift Bayanlar: 1. Talya Gerçeker ve Zülal Pekez, 2. Aleyna Korkut ve Elif Rabia Şimşek, 3. Zeynep Değirmenci ve Sudem Karaca, 3.Aysu Arslan ve Sümeyye Topaç

Karışık Çiftler: 1. Ali Devan Açıksu ve Şevval Naz Işık, 2. Yiğitcan Erol ve Zeynep Berre Ocakoğlu 3. Ahmet Bera Kuş ve Defne Ilgın Koçak, 3. Ahmet Polat ve Selen Güngör

İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Osmancık Gazetesi´ne aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.     

Haber Kaynak : İlkay Sever

KOYUNBABA MAHALLESİ’NE 4,5 DÖNÜM PARK YAPILIYOR

SAHİL KENARINA SINIRLI YAPI İZNİ VERİLDİ

TEHLİKE ARZ EDEN AĞAÇLAR KESİLİYOR

PARKLAR ÇİÇEKLENDİRİLİYOR

Dezenfektan Çalışmaları devam ediyor

Osmancık Belediyesinden 20 Ton Ücretsiz Su

Sağlıklı Kentler Birliği Osmancık Belediyesini unutmadı


OSMANCIK TARİHİ RESİMLER

Osmancık Tarihi Resimleri

ÇORUM’DA VAKA SAYISI DÜŞTÜ

MANTAR ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT

İŞYERİNDE YILAN PANİĞİ

OSMANCIK GÖZ DOKTORU İSTİYOR