Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”
Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”
Tarih: 13.3.2019 09:38:53/ 548okunma / 0yorum

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan ilk mitingini Çay Mahallesi´nde yaptı. Arslan Gemici´nin makus talihini değiştireceğini ve Osmancık´a yakışır işler yapacağına inandığını söyledi.

 İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan seçim çalışmaları kapsamında ilk mitingine Gemici´den başladı.  Arslan´ı burada coşkulu bir kalabalık karşıladı. Önemli açıklamalarda bulunan Arslan “Bizim projelerimizi vatandaşa anlatıyorlar” diyerek “Biz projelerimizi her gittiğimiz yerde anlatıyoruz. Ben projelerimizi paylaşmaktan çekinmedim. Projelerimiz diğer adaylar tarafından da söylenmeye başladı. İYİ şeyleri paylaşmakta dağıtmakta sevaptır. ”dedi

Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Özhan Arslan Gemici´nin makus talihini değiştireceklerini belirttiği konuşmasında 2014 yılında verilen fakat yapılmayan sözleri de hatırlattı.

Kendisini dinleyenleri selamlayarak konuşmasına başlayan Arslan sözlerini şöyle sürdürdü; “Osmancık´ı seven insanlar hepiniz hoş geldiniz. Bizlerde bu sevdayla yola çıktık. Bizlere bu kapıları açan bu hizmet fırsatını sunan imkanı sağlayan, hayırlara vesile olan, İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi´ne ilçe yöneticilerimize ve partililerimize ayrı ayrı şükranlarıma sunarım.

Millet ittifakımız temelde 5 bin 500 oy ile başlayan, şuanda belediyenin ve iktidarın en önemli adayıdır. Bizler bu gün bu onuru taşıyacak donanımlı kadrolar kurma için çok uğraştık.

B gün burada sizlere yapacağım konuşmam diğer adaylar üzerinden olmayacak. Yapacağız edeceğiz de olmayacak, bunlar yetmez. Yapacaklarımı nasıl yapacağımı tek tek anlatacağım sizlere.

Daha evvelde söylediğim gibi, bir tek AK Partili kardeşim, bir tek MHP´li kardeşimin, bir tek Saadet Partili kardeşimin, bir tek Büyükbirlik Partili kardeşimin onuruna, şerefine laf ettirmeyeceğiz. Edenlerin de karşısında olacağız. Bu hem siyasete yakışan bir üsluptur hem de şahsiyetimize kişiliğimize onurumuza yakışan bir üsluptur.

Arslan “Başka yerlerden başka vesilelerle gelenler, bizim kadar hassas olamazlar”

Ben bu memlekette eczacılık yapan bir kardeşinizim. Ben bu göreve layık görülürsem eğer 5 senenin sonunda yine burada yaşayacak yine burada eczacılık yapmaya devam edeceğim. İşte bu sebepten ötürü bizim yanlış yapma lüksümüz yok.

Başka yerlerden başka vesilelerle gelen Osmancık´a dönme zorunluluğu olmayan insanlarında bu görevi bizim kadar hassas yapma ihtimali yoktur.

Arslan “Devlet bütçesinde İktidar- Muhalefet belediyesi yoktur”

İktidardan olmayan belediye hizmet yapamaz diyenlere inanılmaması gerektiğinin altını çizen Özhan Arslan “Konuşmamda sizlere somut rakamlar ve bilgiler aktaracağım. 

5 yıldır belediyemiz meclisinde imar ve plan bütçe komisyonlarında yer aldım.  Bu komisyonlarda yer almamın farkını hizmetteki farklara dönüştüreceğimin işaretlerini de buradan sunacağım. Bilginin güce, gücün paraya, paranın da nasıl hizmete dönüşeceğini buradan sizlere göstereceğim. En güzel zenginliğimizin düşünce zenginliği olduğunu göstereceğiz.

Belediyemizin 2017 bütçesi yaklaşık olarak 70 trilyon, 2018´de 65 trilyon. Bu paralar nüfusa göre belediyemize gelen paralardır. Bu sevilsin sevilmesin, iktidar muhalefet hiç fark etmez beledimize gelen ve gelmeye davam edecek olan paralardır.

Arslan “TEDES´in getirisi 27 trilyon”

Her ne kadar mecliste muhalif olarak itiraz etsem de, doğru bulmasam da, TEDES dediğimiz trafik cezalarından da 27 trilyonluk bir para gelmiştir. 13,5 trilyonu belediyemize, 13,5 trilyonu özel şirkete aktarılmak suretiyle harcanmıştır.

Bu paralardan bahsetmişken sizlere Merzifon Belediyesini örnek göstermek istiyorum. Merzifon belediyesinin bütçesi bizden 4 fazla yani 74 trilyondur.

Bu paralar eksilemez, yeter ki bu paraları bizler çaldırmayalım, ,israf etmeyelim, yanlış kullanmayalım. Bizim paramız da, gücümüzde aklımızda  her şeye yeter. Zihniyeti farklı olanlara, amacı hizmet olmayanlara bırakınız 70 trilyonu, 170 trilyonda verseniz yetmez.

Arslan “Gemici´nin makus talihini değiştireceğiz”

Gemici´nin makus talihinden bahsetmek istiyorum. 2014 seçimlerinde yeni köprünün Gemici tarafında bir pankart asılmıştı. Üzerinde eski hastane binasını üniversite yapacağız yazıyordu.  Giden kurumlar, esnafın çöken maddi gücü, yeni hastaneye ulaşımdaki zorluklar, asfaltı olmayan toz ve çamurlu yollar, doğalgazı olmayan sokaklar, sulama projesi hayata geçirilememiş bir Gemicililer Allah bizlere güç, sizlere de sabır verirse bu işleri bizler çözeceğiz.

Ben projelerimizi paylaşmaktan çekinmedim. Projelerimiz diğer adaylar tarafından da söylenmeye başladı. İYİ şeyleri paylaşmakta dağıtmakta sevaptır.

Önce ırmak kenarını Ulusoy tesislerinin paylaştığı İstanbul yolunun kenarından iki taraflı karayoluna açıp eski köprünün olduğu kavşağa kadar araçların girmesini sağlayacağız.

Bu sayede Osmancık´ın ırmağın iki yakası eskisi gibi kafelerle ve parklarla donatılacak. En az 4 tane olmak üzere eskisi gibi, güzel ekonomik masum tatlı asma köprülerimiz olacak. Gemicinin bu tarafını bu köprülerle aktif hala getireceğiz. Şehir planında yer alan,  araçların geçmesi için ada tarafına bir köprü olacak.

Arslan “Yapmazlarsa biz yapmasını biliriz”

2014 yılında bitmesi gereken ama yılan hikayesine dönen, halen akıbetinin meçhul olduğu, müteahhitlerin iflas edip batıp kaçtığı,  Obruk sulama projesinde yararlanamadığımız bir gerçektir.

Devlet Su İşleri´nin bu projesini takip edeceğiz. Halen pompalarla sulanan tarlarımızı için bu projeyi yapmazlarsa biz yapmasını biliriz.  Bu projesi aktif hale getirerek, bahçelerimizi tarlalarımızı sulanabilir hale getireceğiz. İçme suyu zaten pahalı bununla bahçe sulanmıyor, sulayanlarında canına okunuyor.

İçme suyu demişken, bu konuda da %30 a yakın şehit ailelerine, gazilerimize, eşi askerde olanlara bir de yeni iş yeri açanlara indirim yapacağız.  Atık su bedelini de indirebilirsek eğer %50 indirim yapmış oluruz. Bunun da sözünü belediyedeki hesaplara bakarak o gün net olarak söyleyeceğim. Bilmediğim rakamları yapamayacağım sözleri vermem ama verdiğim sözleri tutarım.

Arslan ““Asfalt yapacağım,  muhtarlarımıza konteynır vereceğim” demekten insan utanır”

“Asfalt yapacağım,  muhtarlarımıza konteynır vereceğim” demekten insan utanır. Bu bizim görevimiz. Bunu isteyip alamayan muhtarım, asfalt isteyip alamayan vatandaşımız olduktan sonra, esnaflığa geri döndüğümde de bu caddelerde yürüyecek gücüm olmaz.

Resmi kurumlar bizden bir alan istediğinde göstereceğimiz yer Gemici´dir. Çünkü kurumlarımızı, hastanemizi Gemici´den taşırken, pazar yerlerini sağa sola dağıtırken ne vatandaşı düşündüler nede esnafımızı düşündüler.

Sebze ve elbise pazarını birleştirip ilçedeki herkesin rahatlıkla ulaşabileceği Irmak kenarına yakın kapalı modern bir pazar yapacağız, köy minibüslerini de yanına konuşlandıracağız. Köyden gelen vatandaşımız da pazarında da esnafımızda da alışverişini yapacak. Şuanda maalesef bazı köylerimiz alışveriş için Gümüşhacıköy´ün pazarına gitmektedir. Elimizdeki paranın durduk yere dışarıya çıkarma beceriksizliğine biz son vereceğiz.

Arslan “Belediye hiç kimsenin zenginleşme aracı değildir. Belediyeden elinizi çekin.”      

Bir diğer konumuz ise Doğalgaz. Doğalgazı ilçemize getirenlere teşekkür ederiz. Ama bazı huşulara değinmeden geçemeyeceğim.

Maalesef doğalgazı herkes kullanamıyor. Bu mahalle de var, şu mahalle de yok. Şu evde var, bu evde yok. Arka sokak olmaz, öteki yan yattı, öteki çamura battı. Bir türlü doğalgazı Osmancık´ın her yerine döşettiremedik.  Abone olsun olmasın, Merzifon´da Hacıköy´de her yerde doğalgaz kutusu varken biz neden yaptıramıyoruz.  Diğer belediyelerle ne farkımızı varı ben size söyleyeyim. Bu belediyelerin başkanları masaya yumrunu vurup, “ ilçemizin her yerine doğalgazı getirmezsen bu memlekete girme” dediler.

Biz ne yaptık, doğalgaz yapma işini ihalesiz ne olur gel sen yap dedik. İhale şartnamesi olmadığı içinde hiçbir sözünü dinletemiyor. Belediye hiç kimsenin zenginleşme aracı değildir. Ticaret yapacaksanız gidin ticaretinizi yapın. Belediyeden elinizi çekin.

Arslan “Aşevi 12 ay açık olacak”

Diğer bir konumuz Ramazan aylarında açılan aş evini yılın 12 ayı açık hale getirerek bu hizmeti vereceğiz. Bu söylediklerimin para ile alakası yok. Nakdi yardımlarımızda olacak. Bunu elden değil ‘İYİ Kart´ adında olan banka kartları ile yapacağız.

Ben eczacıyım, hasta bezi kullanan hastalarımızın sorununa değinmez isem olmaz. Hasta bezleri çok pahalandı. 3´de 1´ini devlet ödüyor kalan 2´ni vatandaş ödüyor.  Biz diyoruz ki, eczanelere götürdüğünüz, reçete ve raporlarınızın fotokopilerini bize getirin aradaki farkı da biz ödeyelim. Nereye verildiği belli, nerden alındığı belli, ihtiyaç sahibi belli, böylelikle hastalarımızın yükünü hafifleteceğiz.

Evde bakım birimi kurulacak. Vatandaşlarımız zor günlerinde temizlik ve hasta bakım işlerinde belediyemizden yardım alabilecek. Bu birimde doktor ve sağlık personeli istihdam edilecek.

Cenaze işlemlerine belediye bakacak

Cenaze işlemleri tamamıyla belediyemizde oluşturtulacak bir ekip tarafından üstlenecek ve artık acılı günlerinizde birde defin işlemlerinin telaşı vatandaşlarımıza yük olmaktan çıkarılacaktır. Büyük şehirlerde belediyeler üstlenmiştir. Bizde bunu yapacağız.

Yıl olmuş 2019, camilerimizde sıcak su yok. Artık bu iş güneş enerji panelleri ve termosifonlarla ile çözülecek. Nelere para harcamıyoruz ki.

Bir diğer konu akıllı su sayaçları. Bu uygulamadan birçok belediye vazgeçerken biz inatla hangi amaçla, kimler için bunda ısrar ediyoruz ben anlamıyorum. Bu uygulamadan vazgeçeceğiz.

Osmancık´a GES Kurulacak

Belediyemizin 500 KW´lık GES kurma yetkisi halen durmaktadır. Avrupa Birliği, OKA gibi kurumlardan yardım ve hibe alarak hem bu GES aktif hale gelecek hem de rüzgar enerjisinden faydalanmak için Rüzgar Gülü tesisi kurup elektrik enerjisi ile belediyeye gelir ve kanalizasyon arıtılmasında büyük katkı sağlayacak.

Arslan “5 bin kişilik yeni istihdam yaratılacak”

İşsizlik Türkiye´nin ve Osmancık´ın bir gerçeği. Somut örneklerle bu sorunu çözeceğimizi ilan ediyorum.

OSB´de, belediye ve hazine arazilerinde önemli bir hamle ile büyük fabrika ve firmalara yer tahsis edeceğiz. Ortalama 3 bin ila 5 bin kişilik yeni istihdam yaratılacak Osmancık´ın geliri genelde artırılacaktır. Şuan ki fabrikalar dahil 450 kişi sayısını 1000 kişiye çıkaracaklarını belirtmişlerdir. Yeni fabrikalara da biz imza atacağız. Yatırımcılar Osmancık´a gelmek için can atıyor, biz o adamların gelmesini istiyoruz. Yapacağımız iş istihdam artışı için uygun yerleri bu firmalara tahsis etmektir.

Osmancık´ın takdiri ne ise başımızın üstünde yeri vardır” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: İlkay Sever

Anahtar Kelimeler: Arslan Temelde oyumuz
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Milletvekili Kaya Talep Etti, Bakan Müjdeyi Verdi
Milletvekili Kaya Talep Etti, Bakan Müjdeyi Verdi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Milletvekili Oğuzhan Kaya´nın talebi üzerine Osmancık – Çorum Yolunun bir an önce tamamlanması için Karayolları Genel Müdürlüğüne talimat verdi.
Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı Osmancık´ta
Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı Osmancık´ta
Osmancık Vatan Partisi ilçe teşkilatı Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı ile seçime giriyor. Vatan Partisi 20 yaşındaki Azra Kınacı´yı Osmancık Belediye Başkan adayı olarak gösterdi.
İYİ Partili Arslan Ziyaretlerine Devam Ediyor
İYİ Partili Arslan Ziyaretlerine Devam Ediyor
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan seçim ziyaretlerine devam ediyor. Arslan ziyaretler kapsamında beraberindekilerle birlikte kurum ve esnaf ziyareti yaptı.
MHP´li Gelgör ´Bize güvenenleri yarı yolda bırakmayacağız´
MHP´li Gelgör ´Bize güvenenleri yarı yolda bırakmayacağız´
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör “ Bize güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağız. ”dedi.
Koray Aydın Osmancık´a Geliyor!
Koray Aydın Osmancık´a Geliyor!
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Pazartesi günü Osmancık´a gelerek Arslan´ın seçim çalışmalarına destek verecek.
Osmancık´ta çiftçilere çeltik tohumu dağıtıldı
Osmancık´ta çiftçilere çeltik tohumu dağıtıldı
Osmancık´ta pirinç üreticilerine çeltik tohumu dağıtıldı.
Osmancık´ta işyerlerine sigara denetimi
Osmancık´ta işyerlerine sigara denetimi
Mart ayı içinde yapılan denetimlerde sigara içildiği tespit edilen 2 işyerine para cezası uygulandı.
MHP´li Gelgör coşkulu kalabalığa seslendi
MHP´li Gelgör coşkulu kalabalığa seslendi
Kızılırmak Mahallesinde coşkulu bir kalabalığa seslenen MHP´li Gelgör her kesimin, her siyasi görüşün oylarına talip olduklarını söyledi.
İYİ Partili Arslan´dan Şehitlik ziyareti
İYİ Partili Arslan´dan Şehitlik ziyareti
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan ilçe teşkilatı ile birlikte 18 Mart Çanakkale Şehitler Gününü münasebetiyle şehitliği ziyaret etti.
Ülkü Ocaklarından 18 Mart Etkinliği
Ülkü Ocaklarından 18 Mart Etkinliği
Osmancık Ülkü Ocakları tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlik katılımcılardan büyük ilgi gördü.
Esentepe Mahallesi MHP´li Gelgör´ü bağrına bastı
Esentepe Mahallesi MHP´li Gelgör´ü bağrına bastı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör seçim çalışmalarını mahalle toplantıları ile sürdürüyor.
Osmancık´ın ilk diyetisyen kliniği açıldı
Osmancık´ın ilk diyetisyen kliniği açıldı
Osmancık´ta sağlıklı yaşamın değişmez unsurları olan, doğru beslenme ve kilo yönetimi konusunda hizmet verecek “H-Fit Diyetisyen” açıldı.
Recep Çıplak´a Her Kesimden Destek Yağıyor
Recep Çıplak´a Her Kesimden Destek Yağıyor
AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi, 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu Osmancık´ta Recep Çıplak´ı ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.
İYİ Partili Arslan Veterinerlerle Hayvan Barınağı için görüştü
İYİ Partili Arslan Veterinerlerle Hayvan Barınağı için görüştü
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan seçim çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerini sürdürüyor.
Badminton´ da Osmancık damgası
Badminton´ da Osmancık damgası
Okul Sporları Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Badminton Çorum İl Birinciliği çekişmeli karşılaşmaların ardından son buldu. Yıldız erkeklerde Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, birinciliğe ulaştı.
Arslan “Mahalle mahalle sorunları biliyoruz”
Arslan “Mahalle mahalle sorunları biliyoruz”
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan Damatoğlu Çiftlikler Mahallesi´ni ziyaret etti. Vatandaşların talep ve sıkıntılarını dinleyen Arslan sorunların farkında olduklarını çözümlerini bildiklerini belirtti.
MHP´li Gelgör´den Tıp Bayramı Ziyaretleri
MHP´li Gelgör´den Tıp Bayramı Ziyaretleri
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
MHP´li Gelgör Köy Ziyaretlerinde
MHP´li Gelgör Köy Ziyaretlerinde
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ilçe merkezinde sürdüğü seçim çalışmalarının yanı sıra köy ziyaretlerini de ihmal etmiyor.
Başkan Adayı Arslan Tıp Bayramında Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
Başkan Adayı Arslan Tıp Bayramında Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
“Osmancık´ı dinlemeyenlere sarı kart gösterelim”
“Osmancık´ı dinlemeyenlere sarı kart gösterelim”
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan´ın seçim çalışmaları kahve toplantıları ile devam ediyor. Arslan Salı akşamı Cumhuriyet Mahallesi´nde vatandaşlarla buluştu.
Uğur “Eleştirilere cevap verdi”
Uğur “Eleştirilere cevap verdi”
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur 13 Mart 2019 tarih ve 1074 sayılı gazetemizin 4. Sayfasında yer alan “Uğur “Onlara oy verirseniz haram” başlıklı haber üzerine açıklamada bulundu.
MHP´li Gelgör´den kurum ziyaretleri
MHP´li Gelgör´den kurum ziyaretleri
Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör 31 Martta yapılacak olan yerel seçimleri için çalışmalarını hız kestirmeden devam ediyor. Gelgör bu kapsamda kurum ziyareti gerçekleştirdi.
Milletvekili Kaya ve Başkan Adayı Çıplak Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
Milletvekili Kaya ve Başkan Adayı Çıplak Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak öğretmenlerle bir araya geldi.
İYİ Partili Arslan´a Vekil Desteği
İYİ Partili Arslan´a Vekil Desteği
CHP´li milletvekili Köse´den Arslan´a destek
Recep Çıplak İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı
Recep Çıplak İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı
AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak İlçe teşkilatının haftalık gerçekleştirdiği ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.
Uğur “Siyasi rüşvet veriyorlar size. Onlara oy verirseniz haram"
Uğur “Siyasi rüşvet veriyorlar size. Onlara oy verirseniz haram"
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur Gemici´de düzenlenen ikinci mitinginde konuştu.
MHP, kadınları unutmadı
MHP, kadınları unutmadı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle MHP Kadın Kolları tarafından kutlama programı düzenlendi. Saray Düğün Salonu´nda gerçekleştirilen etkinliğe ilgi yüksek oldu.
Çalmadan Gir Sormadan Otur
Çalmadan Gir Sormadan Otur
AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.
AK Parti 10 bin Karanfil Dağıttı
AK Parti 10 bin Karanfil Dağıttı
AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 10 bin adet Karanfil dağıttı.
MHP´li Gelgör´e sevgi seli
MHP´li Gelgör´e sevgi seli
31 Mart´ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör gittiği seçim gezilerinde büyük ilgi görüyor.
Aybüke Öğretmen Kadınlar Gününde Mezarı Başında Anıldı
Aybüke Öğretmen Kadınlar Gününde Mezarı Başında Anıldı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Osmancık´ta çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler çerçevesinde şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın mezarı başında anıldı.
İYİ Partili Arslan, kadın fabrika işçilerini ziyaret etti
İYİ Partili Arslan, kadın fabrika işçilerini ziyaret etti
İşçilerle sohbet eden Arslan kadınlara karanfil hediye etti.
12 erkeğe karşı yarışan kadın muhtar adayı ilgi görüyor
12 erkeğe karşı yarışan kadın muhtar adayı ilgi görüyor
Osmancık´ın Şenyurt Mahallesinden aday olan Hülya Odabaş Başkaya, 12 erkek muhtar adayıyla yarıştığı seçimlerde büyük ilgi görüyor.
Gelgör 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti
Gelgör 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ve ilçe teşkilatı 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti. Gelgör 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nde tüm kadınların bu özel gününü kutladı.
İYİ Partili Arslan´dan SP´li Uğur´a Ziyaret
İYİ Partili Arslan´dan SP´li Uğur´a Ziyaret
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan ve beraberindeki ekip, Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur´u ziyaret ederek başarılar diledi.
Osmancık Huzurevi Kaba İnşaat İşi Tamamlanmak Üzere
Osmancık Huzurevi Kaba İnşaat İşi Tamamlanmak Üzere
Koyunbaba Mahallesi´nde 10 dönüm alanda inşaat edilen Huzurevi´nin kaba inşaatı tamamlanmak üzere.
Recep Çıplak Kadınlar Gününü Kutladı
Recep Çıplak Kadınlar Gününü Kutladı
AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde karanfil dağıtarak kadınların gününü kutladı.
Hastalarımızı Unutmayalım
Hastalarımızı Unutmayalım
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Gençlik Kollarının hazırlamış olduğu “Hastalarımızı unutmayalım” programı kapsamında kandil simidi dağıttı.
Recep Çıplak´tan Resmi Kurumlara Ziyaret
Recep Çıplak´tan Resmi Kurumlara Ziyaret
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Kamu Kurum ve Kuruluşlarını ziyaret etti.
Ahmet Gelgör Seçim Şarkısı Hazırlattı
Ahmet Gelgör Seçim Şarkısı Hazırlattı
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarına hız vererek seçim şarkısını da hazırlattı.
SP´li Uğur ilk mitingini yaptı!
SP´li Uğur ilk mitingini yaptı!
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur, vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmalarını anlattı. Uğur, seçimin genel seçim havasına sokulmaya çalışıldığını öne sürerek “biz genel seçime gitmiyoruz. Biz burada belediye başkanı seçiyoruz. ”dedi.
Kaya´dan “Askeri birlik “müjdesi
Kaya´dan “Askeri birlik “müjdesi
Milletvekili Oğuzhan Kaya Savunma Bakanı Hulusi Akar´ı makamında ziyaret ederek Çorum´a askeri birlik talebinde bulunduklarını belirtti.
Gelgör: “Çözüm odaklı belediyecilik”
Gelgör: “Çözüm odaklı belediyecilik”
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışıyla daha yaşanabilir ilçe olmak için çalışacaklarını söyledi. Gelgör “Güler yüzlü, anlayışlı, esnafını bilen, halkın sorunlarına odaklanan, çözüm için çalışan bir belediye anlayışı için geliyoruz” dedi.
Arslan "Osmancık´a GES Kurulacak"
Arslan "Osmancık´a GES Kurulacak"
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan aday tanıtım ve seçim irtibat bürosu açılışı Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ partililer ile vatandaşların coşkulu katılımıyla dün saat 13.00´da saat kulesi meydanında gerçekleştirildi.
SP´li Uğur “Açık ara öndeyim”
SP´li Uğur “Açık ara öndeyim”
31 Mart yerel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan adayı Alaattin Uğur “Açık ara öndeyim” dedi.
MHP´li Gelgör´ün hızına yetişilmiyor
MHP´li Gelgör´ün hızına yetişilmiyor
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör´ün hızına yetişilmiyor…
Arslan “Osmancık için ne gerekiyorsa birlikte yapalım “
Arslan “Osmancık için ne gerekiyorsa birlikte yapalım “
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Eczacı Mahmut Özhan Arslan öğlen yemeğinde muhtarlarla buluştu.
İYİ Parti´nin aday tanıtım toplantısı ve seçim bürosu açılışı yarın
İYİ Parti´nin aday tanıtım toplantısı ve seçim bürosu açılışı yarın
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan, seçim irtibat bürosunu açıyor.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Dal rüzgarı affetmiştir ama, kırılmıştır bir kere.

Konfüçyus