Gelgör çalışmaları anlattı
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör yerel basın ile bir araya gelerek bir yıllık süreçte yapılan yatırımların bir kısmını yerinde incelemeler yaparak gezdirdi.
Tarih: 13.3.2020 18:09:20

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Kültür ve Turizm Müdürü Nadir Öksüz eşliğinde Osmancık Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Özkan Özçelik, Osmancık Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Selma Çetindere, DHA Osmancık Muhabiri Mustafa Ulusoy, AA Osmancık Muhabiri Emrah Akıllı, TRT Osmancık Muhabiri Merve Akıllı, Osmancık FM temsilcisi İrfan Ermiş ve web site muhabiri İlkay Sever ile yatırımlar gezildi.

Başkan Gelgör; “Bu günümüzü basın mensuplarına ayırdık. Gazeteci arkadaşlarımızla belediyemizin son 1 yılda yaptığı çalışmaları yerinde inceliyoruz. Her şey daha güzel bir Osmancık için” diyerek yatırımlar gezilmeye geçildi. Başta at yarışı ve güreş alanına geçildi. Yerinde incelemeler yapıldı. At Yarışları ve Güreşlerin düzenlediği festival alanının çevresine 750 metre tel örgü yapıldığı öğrenildi. Böylelikle festival alanı içerisi daha temiz ve güvenilir hala getirilmiş oldu.

Gemici Gürleyik Mahallesinde parke taşı çalışması yapılan yolları incelendi. Doğalgaz çalışmaları ile birlikte parke çalışmalarını daha da artırılacağı ifade edildi.

Tüm Osmancıklıların heyecanla beklediği Kapalı Yüzme Havuzunda son hazırlıklar yapıldığı söylenerek en kısa zamanda Osmancık halkına hizmete gireceği dile getirilerek çevre düzenleme işlemlerin en kısa sürede tamamlanacağı söylendi.

Devamında Osmancık Belediyesinin çeşitli yerlerde depolarının bulunduğu ve malzemelerin dağınıklılığı nedeniyle tek bir depoda muhafaza edilmesine karar verilerek; belediyenin malzemelerinin korunması ve Kent Park alanında kalan depoların kaldırılması amacıyla Belediye Hizmet Kampüsüne yeni depolar inşa edildiği öğrenildi.

OSB alanın içerisinde yapılan çalışmalar yerinde görüldü. Parsellerin ayrı ayrı birimlere verildiği ve ilk fabrika inşaat hazırlığının yapıldığı ifade edildi.

Osmancık Kamil yolu üzerinde bulunan atık su tesisine geçilerek çalışmalar izlendi. İlçenin tüm atık suları arıtma tesisinde toplanarak arıtılıyor ve temiz su olarak tahliye ediliyor. Osmancık çevresini koruyan, akarsularını kirletmeyen bir şehir haline geliyor.

Cumhuriyet Mahallesinde parke taşı döşemelerinin yapıldığı sokaklar gezilerek neredeyse tamamının tamamlandığı görüldü.

Son olarak Yeni Belediye Hizmet Binası ve Kent Park alanı çevre düzenlemesi çalışmalarını incelenerek çalışmaların hızla devam ettiği öğrenildi.

Daha birçok çalışmaların devam ettiği  ifade edilerek gezi Gemici Tabiat Parkta verilen yemek ile son buldu.

BELEDİYE FAALİYETLERİ

KIZILIRMAK ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Kızılırmak Sahili, çevre düzenlemesi çalışmaları ile ilçemizin cazibe merkezi haline geldi. İlk etapta Koyunbaba Köprüsü ile Yeni Köprü arası, ikinci etapta Yeni Köprü ile eski mezbahane arası çevre düzenlemesi tamamlandı. Aynı şekilde Kent Park bölgesi ve Gemici Sahiline de çevre düzenlemesi çalışması yapılacaktır.

YENİ BELEDİYE BİNASI VE KENT PARK ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Eski Garaj Bölgesine inşa edilen binalar Yeni Belediye Hizmet Binasına dönüştürülmektedir. Kent Apar Alanına yapılacak Parka Mustafa Kemal Atatürk Parkı adı verilecektir.

TÜRK DEVLETLERİ PARKI

Yeni Mahallede eski hükümet konağı alanına Türk Devtleri Parkı yapılacaktır.

ŞENYURT – ESENTEPE TOKİ KONUTLARI

Şenyurt Esentepe Konutlarının inşaatı hızla yükselmektedir. Konutların tamamlanması ile 218 vatandaşımız ev sahibi olacaktır.

KOYUNBABA TOKİ KONUTLARI

Koyunbaba TOKİ Konutlarının çevre düzenlemesi tamamlandı. Önümüzdeki günlerde vatandaşlarımıza teslim edilecektir.

GÜNEY MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

Güney Mahallesinde yapılması planlanan Kentsel Dönüşüm Projesi için Çevre ve Şehircilik bakanımız Sayın Murat Kurum´a proje sunulmuş olup Sayın Bakanımızın onayı ile 550 Konut TOKİ tarafından inşa edilecektir.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÇALIŞMALARI

Osmancık Organize Sanayi Bölgesi alt yapısı ve idare binasının geçici kabulü yapılarak yatırımcılara arsa tahsisine başlanmıştır. Osmancık OSB´de kurulacak fabrikalar ilçemizde yeni iş sahaları oluşturacak ve ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır.

YENİ ARAÇLAR

Belediyemize yeni kazandırılan araçlar.

3 Çöp Kamyonu, 1 Greyder, 2 Kamyon, 1 Cenaze Nakil Aracı

GERİ DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI (PET ATIK KUTULARI)

Çevre Projelerimiz kapsamında plastik atıkların geri dönüştürülmesi amacıyla belirli noktalara Pet Atık Toplama Kutuları konulmuştur.

MEZARLIK BAKIM ÇALIŞMALARI

Asri Mezarlık Çevresine tel örgü ve mezarlık girişlerine yeni kapılar yapılmıştır.

BELEDİYEYE YENİ DEPO YAPIMI

Belediyemize ait alt yapı ve üst yapı malzemelerinin korunması amacıyla Belediye Hizmet Kampüsü yanına 5 tane depo inşa edilmektedir.

ASFALT ÇALIŞMALARI

Şenyurt, Esentepe, Koyunbaba, Çay, Gürleyik

PARKE YOL ÇALIŞMALARI

Gürleyik, Şenyurt, Esentepe, Cumhuriyet, Yeni Mahalle

ALT YAPI ÇALIŞMALARI

Eymir, Karapınar, Temençe, Ören, Ambar

KALDIRIM ÇALIŞMALARI

Yeni Mahalle, Cumhuriyet, Koyunbaba, Gürleyik, Çay Mahallesi, Şenyurt

KAPALI PAZAR PROJESİ

İlçemizin en önemli ihtiyaçlarından birisi olan Kapalı Pazar için proje çalışmalarına başlanmış olup 2020 yılı içerisinde hizmete sunulması planlanmaktadır.

PİRİNÇ FESTİVALİ

5 yıl aradan sonra Osmancık tarihinin en büyük pirinç festivali düzenlenmiştir. İlçemizin ve pirincin tanıtımı amacıyla düzenlenen Pirinç Festivali kapsamında düzenlenen etkinlikler yerel ve ulusal basına geniş yer buldu.

YAĞLI GÜREŞLER

Osmancık Pirinç Festivali kapsamında bölgenin en büyük güreş organizasyonu gerçekleştirildi. Toplam 500 pehlivanın güreştiği er meydanında ünlü baş pehlivanların el bağladığı Başpehlivanlık güreşleri yoğun ilgi gördü. Başpehlivanlık güreşlerini Ali Gürbüz kazandı.

AT YARIŞLARI

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ve Osmancık Atlı Spor Kulübü ile birlikte düzenlediğimiz at yarışları yoğun ilgi gördü.

KONSERLER

Pırlanta Pirinç Festivali kapsamında düzenlenen konserler festivale renk kattı.

Ali Kınık Konseri, Özlem Özdil Konseri, Gece Yolcuları, Ankaralı Yasin, Ankaralı Yasemin, Yerel Sanatçılar

OFFROAD – MOTOKROSS – Auto Fest

Pırlanta Pirinç Festivali kapsamında ilçemizde ilk defa gençlerimizin eğilim gösterdiği sporlara da yer verilmiştir. OFF-Road, Motokross ve AutoFest etkinliklerine Türkiye´nin dört bir yanından katılım sağlanmıştır.

ÇOCUK FESTİVALİ

Geleceğimizin teminatı olan çocuklar için özel etkinlikler düzenliyoruz. Pırlanta Pirinç Festivali kapsamında çocuklara özel etkinliklerin yer aldığı Çocuk Festivali yapıldı.

ÇOCUK SİNEMASI ETKİNLİĞİ

Yarı yıl tatilinde çocuklarımızdan gelen istek üzerine başlattığımız Çocuk Sineması etkinlikleri yoğun ilgi görüyor. 15 günde bir Belediye Kültür Merkezinde çocuklara özel sinema etkinliği düzenleniyor.

İÇME SUYUNA İNDİRİM

Belediye Başkanımızın halkımıza sözü olan İçme Suyu İndirimi, Belediye Meclisimize oy birliği ile kabul edilmiştir. 1 Ocak 2020 itibari ile içme suyuna %25 oranında indirim uygulanmıştır.

SU DEPOLARI BAKIMI

Su depolarının bakım ve hijyen temizliği düzenli olarak yapılmaktadır. Halkımızın sağlığı için suyun analiz ve kontrolleri düzenli olarak takip edilmektedir.

CAMİLERİN TEMİZLİK VE BAKIMI

Ramazan ayı öncesinde tüm camilerin genel temizliği belediyemizce yaptırılmaktadır. Camilerimizin çevre düzenlemelerine de destek verilmektedir.

HOŞ GELDİN BEBEK

Her yeni doğan bebek gelecek için güçlü bir umuttur. Hoşgeldin Bebek Projemiz kapsamında yeni doğan bebekleri belediyemizin hediyesi ile karşılıyoruz. Yeni doğanlara içerisinde battaniye, bebek bezi, ateş ölçer, bebek pudrası, tırnak makası,  gibi bebek bakım ürünleri yer alan bakım çantası hediye ediliyor.

CENAZE HİZMETLERİ ÜCRETSİZ

Belediye Meclisimizin kararı ile ilçemizde cenaze hizmetleri de tamamen ücretsiz oldu. Kefeninden defin işlemlerine kadar tüm cenaze hizmetleri belediyemizce karşılanıyor.

UZAK MAHALLE PARKLARI

Şehir Merkezinden uzak mahallelerimize eşit hizmet ilkesi kapsamında çocuk parkları yapıldı. Mahallelerimizin diğer ihtiyaçlarına da öncelik verilecektir.

Parklar daha güvenli

Çocuklarımızın daha güvenli bir ortamda vakit geçirebilmeleri için ilçemizdeki parkları güvenlik kameraları ile donatıyoruz.

GES Projesi

Belediyemizin kendi elektriğini karşılaması amacıyla lisans alınan Güneş Enerjisi Santralinin kurulması için proje çalışmalarına başlandı. Çiftlikler Mahallesinde kurulması planan GES ile yıllık …. Enerji üretilecektir.

Kapalı Yüzme Havuzu

Osmancık MYO yanına inşa edilen Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezinin geçici kabulü yapıldı. Yüzme havuzunun bir an önce hizmete açılması için eksiklikler hızla tamamlanıyor. Çevre düzenlemesi çalışmalarına da başlandı.

Eğitime destek

Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alabilmeleri için İlçe Kaymakamlığımız ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ortak projeler yürütüyoruz.

KİTAPLAR DEVLETTEN, DEFTER KALEM BELEDİYEDEN

Eğitime desteğin en güzel örneği olan “Kitaplar Devletten, Defter Kalem Belediyen” Projesi uygulanmaya başlandı. Yeni okula başlayan tüm öğrencilere defter, kalem, silgi ve kalemtıraştan oluşan eğitim seti verildi.

Özel günler (engelli, gazeteciler, kadınlar günü, muhtarlar günü, gaziler günü, öğretmenler günü)

SPORA DESTEK

İlçemizdeki amatör spor kulüpleri ve okul sporları başta olmak üzere tüm branşlarda spora destek veriyoruz.

Tapusuz yerler tapu veriliyor

Esentepe ve Koyunbaba Mahallelerinde yaklaşık 50 yıl önce tapusuz olarak tapu tahsis belgesi ile belediye tarafından dağıtılan arsaların tapu problemini çözüme kavuşturduk. Vatandaşlarımıza tapuları verilmeye başlandı.

Metruk Yapılar

İlçemizde hem güvenlik açısından tehlike oluşturan hem de görüntü kirliliğine neden olan metruk yapılar yıkılıyor. Yıkılan metruk yapıların arsaları otopark olarak düzenleniyor.

Turizm Rehberleri

Turizm için bir adım olarak Profesyonel Turizm Rehberlerine Osmancık tanıtıldı. Hitit Üniversitesi, Çorum Belediyesi, Çorum İl Kütür ve Turizm Müdürlüğü ile İstanbul Tarih, Kültür ve Turizm Rehberleri Derneği iş birliği ile bölgemizin turizm potansiyeline yönelik çalışmalar devam ediyor.

Yaşlılarla Program

İlçemizin geçmiş kültürü, örf ve adetleri, gelenek görenekleri, yaşam tarzı, tarihi olaylar ve insanların hayatında önemli yer tutan hatıraların gelecek nesillere aktarılması amacıyla geçmişin hafızasını tutan büyüklerimizin Osmancık´ı anlattığı bir video programı serisi hazırlandı. Bu arşiv geleceğe geçmişten bir miras olarak kalacaktır.

At Yarış Alanı Çevre Düzenlemesi

At Yarışları ve Başpehlivanlık Güreşlerinin yapıldığı festival alanının çevresine 750 metre tel örgü yapıldı.

İtfaiye Çalışmaları

İtfaiyemizin daha iyi hizmet vermesi amacıyla düzenli olarak tatbikatlar yapılmaktadır. Ayrıca itfaiye ekiplerine gerekli eğitimler verilmektedir. İtfaiye ekiplerimiz yangın öncesi tedbirler kapsamında denetim görevini de yerine getirmektedir.

Zabıta Çalışmaları

Halkımızın sağlığının korunması, ilçemizde huzur ve güvenin temini amacıyla Zabıta Müdürlüğümüz ilgili kurumlarla işbirliği içerisinde başta gıda ve hijyen olmak üzere gerekli alanlarda demetim faaliyetlerini itinayla sürdürmektedir.

Halkla İlişkiler

Halkımızın dilek ve şikayetlerinin alınması, vatandaşlarımızdan gelen taleplerin itinayla değerlendirilmesi ve belediye – vatandaş iletişimini kolaylaştırmak amacıyla Halkla İlişkiler Birimi kuruldu. Halkımızdan gelen talepleri Halkla İlişkiler Programına kaydedilerek ilgili birimlere anında iletilmektedir. Ayrıca vatandaşlarımızın talepleri Whatsapp İhbar Hattı ve Sosyal Medya kanalları ile de alınmakta, vatandaşlarımıza da aynı yolla cevap verilmektedir.

Okulların Çevre Düzenlemesi

Eğitim yuvalarımız; okullarımızın çevre düzenlemelerine destek veriyoruz.

Engellilere Yönelik Çalışmalar

Tiyatro

Sivil Toplum Kuruluşları ile iş birliği içerisinde çeşitli kültürel etkinlikler düzenlendi.

İftarlar

Ramazan ayında birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, ramazan geleneklerimizin yaşatılması amacıyla mahallelerimizde muhtarlıklarımız ile iş birliği içerisinde iftar programları yapıldı.

Aşevi

Ramazan ayı boyunca İmaret Aşevinde iftar ve sahur için vatandaşlarımızın da bağışları ile hazırlanan yemekler ihtiyaç sahibi, yaşlı ve engelli vatandaşlarımız başta olmak üzere her gün 250 aileye ulaştırıldı.

Temizlik İşleri

Pirinç Festivali Pirinç Dağıtımı

Pirinç Festivalinde D100 Karayolunda pirincimizin tanıtımına yönelik çeşitli etkinlikler düzenlendi. Yoldan geçen araçlara pilav ve pirinç dağıtıldı.

Pirinç Festivali Trap ve Okçuluk

Pirinç Festivalinde trap ve okçuluk yarışmaları düzenlendi.


Anahtar Kelimeler: Gelgör çalışmaları anlattı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Belediyedeki tüm işlemler internetten yapılabilecek
Belediyedeki tüm işlemler internetten yapılabilecek
Osmancık Belediyesi tüm işlemlerin internet üzerinden ya da e-devlet üzerinden gerçekleştirilebileceğini duyurdu.
Şehidimizin isminin verildiği parkın tabelasını kırdılar
Şehidimizin isminin verildiği parkın tabelasını kırdılar
Osmancık´ta şehit ismi verilen parklara dikilmiş ışıklı totemleri kırarak içerisindeki led lambaları çalan sorumsuz kişi ve kişilere vatandaşlar tepki gösterdi.
Osmancık itfaiye personeline hayat kurtarma ve ilk yardım eğitimi
Osmancık itfaiye personeline hayat kurtarma ve ilk yardım eğitimi
Çorum Osmancık Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü´nde görev yapan itfaiye personeline Osmancık Devlet Hastanesinde hayat kurtarma ve ilk yardım eğitimi verildi.
Eski Hükümet Konağı alanına Park yapılacak
Eski Hükümet Konağı alanına Park yapılacak
Osmancık halkının yoğun bir şekilde üzerinde durduğu “Eski Hükümet Konağı Alanı Park Olsun” talebi için adımlar atıldı. Osmancık Belediyesi alan için proje hazırlattı.
Eski Hükümet Konağı Alanına Park (VİDEO)
Eski Hükümet Konağı Alanına Park (VİDEO)
Eski Hükümet Konağı Alanına Park
İtfaiyede acil ulaşım tatbikatı
İtfaiyede acil ulaşım tatbikatı
Osmancık İtfaiye Müdürlüğü personeli yangın öncesi hazırlık ve acil ulaşım tatbikatı gerçekleştirdi.
Şırınga Çikolatalar Toplatıldı
Şırınga Çikolatalar Toplatıldı
Geçtiğimiz aylarda 2 çocuğun ölümüne sebep olan şırınga çikolata Osmancık Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından bakkal ve marketlerden toplandı.
Osmancık Belediyesi İlk 10´da Yerini Aldı
Osmancık Belediyesi İlk 10´da Yerini Aldı
Osmancık Belediyesi, bu güne kadar yaptığı hizmetlerle, ilçe halkını memnun etmek, toplum ve çevre faaliyetlerini en iyi şekilde sürdürmeye çalışarak yaptığı projelerle 2019´un en başarılı belediyeleri arasında yerini aldı.
Başkan Gelgör´e tebrik ziyaretleri devam ediyor
Başkan Gelgör´e tebrik ziyaretleri devam ediyor
5 ay önce mazbatasını alarak göreve başlayan Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör´e tebrik ziyaretleri devam ediyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü araç filosunu güçlendiriyor
Temizlik İşleri Müdürlüğü araç filosunu güçlendiriyor
Osmancık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü araç filosunu güçlendiriyor.
Akaryakıt ihtiyacını belediye karşılayacak
Akaryakıt ihtiyacını belediye karşılayacak
Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü´nün akaryakıt ihtiyacını Osmancık Belediyesi karşılayacak.
Osmancık Belediyesi´ne teşekkür belgesi verildi
Osmancık Belediyesi´ne teşekkür belgesi verildi
Osmancık Belediyesi´ne teşekkür belgesi verildi
Osmancık´ta 15 metruk bina yıkıldı, geri kalanları da tek tek yıkılacak
Osmancık´ta 15 metruk bina yıkıldı, geri kalanları da tek tek yıkılacak
Osmancık´ta 15 metruk bina yıkıldı, geri kalanları da tek tek yıkılacak
Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kuruluyor
Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kuruluyor
Osmancık Belediyesi´nde muhtarlar artık işlerini daha kolay halledecek. Belediye Meclisi´nin temmuz toplantısında Muhtarlık İşleri Müdürlüğü´nün kurulmasına karar verildi.
Osmancık Belediyesi´nden “Hoş Geldin Bebek” Paketi
Osmancık Belediyesi´nden “Hoş Geldin Bebek” Paketi
Osmancık´ta bebek sahibi olan ailelere yönelik “Hoş Geldin Bebek” projesi başlatan Osmancık Belediyesi, ailelere bazı ihtiyaçlarının karşılandığı bir set hediye edecek.
Öğrenciler harçlıklarını Aşevine bağışladılar
Öğrenciler harçlıklarını Aşevine bağışladılar
Osmancık´ta bir gurup öğrenci harçlıklarını biriktirip Belediyenin yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerine yemek çıkardığı İmaret Aşevi´ne bağışladılar.
Osmancık´ın temizliği kadınlara emanet
Osmancık´ın temizliği kadınlara emanet
Osmancık´ın temizlik ve çevre düzenleme çalışmaları İŞKUR kapsamında belediyede istihdam edilen kadınlar tarafından yapılıyor.
Seçim sonrası ilk meclis toplantısı yapıldı
Seçim sonrası ilk meclis toplantısı yapıldı
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör başkanlığında gerçekleştirilen Osmancık Belediyesi 2019-2024 döneminin ilk toplantısı yapıldı.
Gelgör ,Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi´ne Seçildi
Gelgör ,Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi´ne Seçildi
Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi´ne Çorum´dan 4 üye Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi´nde Çorum´u temsil edecek olan 4 üyenin seçimi yapıldı.
Kızılırmak Sahil Kenarı İşte Böyle Olacak
Kızılırmak Sahil Kenarı İşte Böyle Olacak
Osmancık´ta birkaç yıl önce vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Kızılırmak Sahil Kenarı yeniden canlanmaya hazırlanıyor.
Başkanlığı Kısa Sürdü
Başkanlığı Kısa Sürdü
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör makamını Zeynep Zümra Çakan´a bıraktı.
Başkan Gelgör verdiği sözleri yerine getiriyor
Başkan Gelgör verdiği sözleri yerine getiriyor
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, adaylığı sürecinde verdiği sözleri yerine getiriyor.
Gelgör Belediye Başkanları Toplantısına Katıldı
Gelgör Belediye Başkanları Toplantısına Katıldı
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Antalya´da düzenlenen "İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı"na katıldı.
Zabıta ekiplerinden ekmek gramajı kontrolü
Zabıta ekiplerinden ekmek gramajı kontrolü
Zabıta ekiplerinden ekmek gramajı kontrolü
Gelgör´ün başkanlığı için kurban kestiler
Gelgör´ün başkanlığı için kurban kestiler
Karizma Asansör Genel Müdürü Bülent Turan ve Muzaffer Kara seçim öncesinde adak adadı.
Bayrağa sarılı Kur´an-ı Kerim hediye edildi
Bayrağa sarılı Kur´an-ı Kerim hediye edildi
Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör´ü ziyaret etti.
Başkan Gelgör´e tebrik ziyaretleri devam ediyor
Başkan Gelgör´e tebrik ziyaretleri devam ediyor
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör´e tebrik ziyaretleri devam ediyor.
Belediyeden ırmak kenarına peyzaj düzenlemesi
Belediyeden ırmak kenarına peyzaj düzenlemesi
Osmancık Belediyesi, belediye hizmet binası arkasında alanda peyzaj düzenlemesi çalışması başlattı.
Vali Çiftçi ve Başkan Gelgör, yağmur ve şükür duasına katıldı
Vali Çiftçi ve Başkan Gelgör, yağmur ve şükür duasına katıldı
Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ve Osmancık Beleidye Başkanı Ahmet Gelgör, vatandaşlarla birlikte yağmur ve şükür duasına katıldı.
Kaymakam´dan yeni başkan Gelgör´e ziyaret
Kaymakam´dan yeni başkan Gelgör´e ziyaret
Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık´ın yeni belediye başkanı Ahmet Gelgör´ü ziyaret etti.
Başkan Gelgör´ün en genç ziyaretçileri
Başkan Gelgör´ün en genç ziyaretçileri
Bir gurup çocuk, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör´e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Hüseyin Cebeci, başkan yardımcısı oldu
Hüseyin Cebeci, başkan yardımcısı oldu
Osmancık Belediye Başkan yardımcılığı görevine Hüseyin Cebeci getirildi.
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Pazarı Gezdi
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Pazarı Gezdi
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Perşembe pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.
İYİ Parti´den Başkan Gelgör´e ziyaret
İYİ Parti´den Başkan Gelgör´e ziyaret
İYİ Parti Osmancık heyeti, belediye başkanı Ahmet Gelgör´ü makamında ziyaret etti.
Başkan Gelgör, ilk nikahını kıydı
Başkan Gelgör, ilk nikahını kıydı
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, ilk nikahını kıydı.
Osmancıklı hemşerimiz Mamak Belediye Başkan Yardımcı Oldu
Osmancıklı hemşerimiz Mamak Belediye Başkan Yardımcı Oldu
Osmancıklı hemşerimiz Orhan Babuçcu Mamak Belediyesi Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı.
Başkan Gelgör, tebrikleri kabul etmeyi sürdürüyor
Başkan Gelgör, tebrikleri kabul etmeyi sürdürüyor
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, vatandaşlardan gelen hayırlı olsun tebriklerini kabul etmeyi sürdürüyor.
Belediyede ilk toplantı yapıldı: İşte alınan kararlar
Belediyede ilk toplantı yapıldı: İşte alınan kararlar
Osmancık Belediyesinde Başkan değişikliğinin ardından ilk toplantı Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Başkanlığında belediye personelleriyle yapıldı.
Başkan Gelgör´e AK Parti Belediye Meclis Üyelerinden Ziyaret
Başkan Gelgör´e AK Parti Belediye Meclis Üyelerinden Ziyaret
9 Nisan 2019 Salı günü mazbatasını alarak resmen göreve başlayan Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör makamında tebrikleri kabul etmeye başladı.
Başkan Gelgör, Polis Teşkilatı´nın 174. kuruluş yıl dönümünü kutladı
Başkan Gelgör, Polis Teşkilatı´nın 174. kuruluş yıl dönümünü kutladı
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Türk Polis Teşkilatı´nın 174. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Karataş, personeli ile helalleşti
Başkan Karataş, personeli ile helalleşti
31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimleri´nden sonra görevini yeni seçilen başkana devredecek olan Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, veda ziyaretlerini sürdürüyor.
Osmancık TOKİ 4.Etap kat için kuralar çekildi
Osmancık TOKİ 4.Etap kat için kuralar çekildi
Osmancık TOKİ 4.Etap kat için kuralar çekildi
Oğuzlar Belediyesi´nde Coşkulu Devir Teslim Töreni
Oğuzlar Belediyesi´nde Coşkulu Devir Teslim Töreni
Oğuzlar Belediyesi´nde Coşkulu Devir Teslim Töreni
Kent Park bittiğinde böyle olacak
Kent Park bittiğinde böyle olacak
Osmancık Belediyesi´nin önemli projeleri arasında yer alan Kent Park çalışmaları hızla devam ediyor.
Yaya geçidi çizgileri boyanıyor
Yaya geçidi çizgileri boyanıyor
Osmancık Belediye Zabıta Müdürlüğü´ne bağlı ekipler ilçenin muhtelif yerlerindeki yaya çizgilerini yeniliyor.
Şenyurt TOKİ konutlarının Zemin Etüt işi 5 Şubat´ta
Şenyurt TOKİ konutlarının Zemin Etüt işi 5 Şubat´ta
Osmancık Şenyurt Mahallesi TOKİ konutlarının zemin etüt işi, 5 Şubat 2019 Salı günü ihale ediliyor.
Osmancık´ta gece saatlerinde kirli oyunlar oynanıyor
Osmancık´ta gece saatlerinde kirli oyunlar oynanıyor
Osmancık´ta kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çöp konteynerleri devrilerek çöpler yerlere dökülüyor.
BAŞKAN KARATAŞ´TAN ÇORUMGAZ´A TEŞEKKÜR
BAŞKAN KARATAŞ´TAN ÇORUMGAZ´A TEŞEKKÜR
Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, 26 Aralık 2017 tarihinde ilçeye doğalgaz verildiğini belirterek 11 ay gibi kısa bir süre içerisinde 5 bin abonenin doğalgaz kullanmaya başladığını kaydetti.

Osmancık eczane

DOLAR
6.6428
EURO
7.2756
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İlim, kendini bilmektir.

Yunus Emre