“Osmancık´ı dinlemeyenlere sarı kart gösterelim”
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan´ın seçim çalışmaları kahve toplantıları ile devam ediyor. Arslan Salı akşamı Cumhuriyet Mahallesi´nde vatandaşlarla buluştu.
Tarih: 15.3.2019 09:17:02/ 672okunma / 0yorum

İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan´ın seçim çalışmaları kahve toplantıları ile devam ediyor. Arslan Salı akşamı Cumhuriyet Mahallesi´nde vatandaşlarla buluştu.

Vatandaşların yoğun ilgisine sahne olan kahve toplantısında konuşan Arslan, yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti ifade ederek, bu ilginin 31 Mart´ta sandıklara da yansıyacağını söyledi.

Belediye için iddialı olduklarını belirten Arslan ”Millet ittifakımız temelde 5 bin 500 oy ile başlayan, şuanda belediyenin ve iktidarın en önemli adayıdır. “dedi.

Arslan hayata geçirilmesi planlanan projelerden bahsederek, yönetim noktasında tüm vatandaşların söz hakkının olduğunu söyledi.

Şeffaf, katılımcı, her kesimin görüşüne önem veren yönetim anlayışını benimsediklerini belirten Arslan konuşmasını söyle sürdürdü.

“Bu memleketi güzelleştirmek ve birlikte adalet içinde huzurlu bir yaşam sürmek için bu göreve talibiz.  

Osmancık´ın güzel insanları birleşti millet ittifakı olarak ‘ortak aday çıkaralım´ dediler. Bu kutsal adaylık yolunda bizlere ağır bir sorumluluk yüklediler. Kapalı kapılar ardında adam kayırmaya inat birleşelim aday çıkaralım dediler.  Buda bize nasip oldu.

İki parti birleşti ittifak oldu, şimdide belediyenin en büyük adayı oldu.  Millet ittifakımız temelde 5 bin 500 oy ile başlayan, şuanda belediyenin ve iktidarın en önemli adayıdır. Bir aday olarak bunun gururunu ve onurunu taşıyorum.

“Osmancık´ı dinlemeyenlere sarı kart gösterelim”

Osmancık´ta ve Türkiye´de daha önce aldığı oyla partilerin adaylarını ne kadar değiştirildiğine bakılmasını isteyen Arslan “Yanlış matematik hesapları yaparak üzülmenizi istemem. Gelin birlik olalım. Osmancık´ı dinlemeyenlere kırmızı değil, sarı kart gösterelim.

Bizden başka bu seçimi kazanabilecek bir aday ne yazık ki yok. Oyları doğru hesaplayalım, boşa gitmesin. Alternatif biziz. Başka yerlerde alternatif arayarak hayal kırıklığı yaşamayın.

“Beyler siz iktidardasınız ben muhalefetim”

Bu gün Osmancık´ta muhalefet partisiymiş gibi vaat verenlere de bir sözün var. Beyler siz iktidardasınız ben muhalefetim.

Lütfen bu seçimlerde Osmancıklılar olarak iktidara sarı kart gösterelim. Merak etmeyin hükümet değişmeyecek.  Vekil yine vekil olacak.  Ama bu sarı kartlar ile önemli dersler alınacak.  Parti gurup toplantılarında alınan kararlarla belediye ve meclisi idare etmeye çalışanlar, belediye başkanlarını çalışamaz hale getirenlere bir cevap verelim.

Doğalgaz şirketine karşı belediye başkanının elini kolunu bağlayanlara, parti gurup toplantıları ile yapılanlara buradan bir cevabınız olsun. Belediye başkanlarının bir suçu yok.   Bir başkan yanlıştı, iki başkan yanlıştı, üçüncü de yanlış oldu… Beyler sakın sizler yanlış olmayasınız.

Partiden belediyeyi yönetmek isteyenlere bir kez olsun dur diyelim. Dik duranların başını yiyenlere bir dur diyelim. İnanın bir musibet, bin nasihatten iyidir.

Siz bakmayın onların “Bu dün ders aldık, valla billah yapmayacağız bir daha´ demelerine. Siz bu gün iktidardasınız yapacaksanız bu günden yapın.

Seçim büromuzun açılışında da söylediğim gibi, bir tek AK Partili kardeşim, bir tek MHP´li kardeşimin, bir tek Saadet Partili kardeşimin, bir tek Büyük Birlik Partili kardeşimin onuruna, şerefine laf ettirmeyeceğiz. Edenlerin de karşısında olacağız. Bu hem siyasete yakışan bir üsluptur hem de şahsiyetimize kişiliğimize onurumuza yakışan bir üsluptur.

Siyasi görüşü ne olursa olsun, hangi partiye oy vermiş olursa olsun Osmancıklı hemşerilerim, bu ilçede yaşayan bu ilçeye hizmet eden herkes ayrım yapılmaksızın başımızın tacıdır.

“Kimseyi kandırmayın. Karşınızda çocuk yok”

Konuşmamı imar konusuna değinerek devam ettirmek istiyorum.

Osmancık´ta kentsel dönüşüm ve nazım imar planı yapıldı. Yapıldı da bir arsanız varsa belediyeye gittiniz de gerçeği görecekseniz. İnşaat yapma izniniz büyük ihtimalle yoktur.

Osmancık´ta yapılan nazım imar planında kocaman büyük büyük adalar yapıldı. Bu adaların içerisinde sizin küçücük arsalarınız kaldı. Dediler ki bu adalara koca koca binalar yapılacak. Kim yapacak bunu?

Hiç bir yerli müteahhittin bunu yapacak güce sahip olması mümkün değil. Biraz gerçekçi olalım.  Bunu ya TOKİ yapacak ya da büyük şehirlerden gelen müteahhitlere verilecek. Onlarda babalarının hayrına yapmayacaklar herhalde. Sizin küçük arsalarınız içinde diyecekler ki şuradan al bu parayı çık. Osmancık´ı da büyük müteahhitler bir güzel parselleyebilirler.

18. madde uygulaması belediyenin meclisinin ve belediyenin yetkisinde olan bir maddedir. Kentsel dönüşümle ya da kanunlarla bir alakası yoktur. Belediyemiz bu gün isterse bu gün kaldırır.

Şimdi ben o vaatte bulunanlara soruyorum. ‘Bize oy verin 18. Maddeyi kaldıralım´ demeyin. Bu gün iktidardasınız. Verin belediye meclisine önergeyi onaylayalım. Kimseyi kandırmayın. Karşınızda çocuk yok. Osmancıklıları bu kadar da küçük görmeyin.

“İktidar vaat etmez yapar”

İktidar vaat ediyor, iktidar vaat etmez yapar.  Tapusu olmayan mahalleler var. Şuanda imar affı diye bir kanun çıktı. Tapusu olmayanlar bu kanundan yararlanarak bu hakkı kazandılar. Belediyeden bir imzaya bakar. Neyi bekliyorsunuz iktidar sahipleri. Lütfen bunu çözün. Çözmüyorsanız, biz çözeceğiz hiç uğraşmayın.

“Osmancık Belediyesi şirket değildir”

En çok oyu aldığınız asfaltı olmayan o dış mahalleler var ya artık bildiğiniz mahalleler değil iktidar sahipleri. Bu sebepten dolayı hizmetlerimize dış mahallelerden başlayacağız. Bu bizim boynumuzun borcu. 

O mahallelerde tozdan çamurdan okula gidemeyen çocuklar ve özellikle bastonuna dayanarak hastaneye gitmeye çalışan yaşlılarımız var. İşi ticarete dökmeyip, oralara servis koymakta yine boynumuzun borcu.

Osmancık Belediyesi şirket değildir. Kar etmek zorunda değildir. Parası da vardır. Belediyecilik şirket olarak yönetilecekse gidin şirketinizi başka yere kurun. Bizim görevimiz bu insanları hastaneye ve Osmancık´ın diğer yerlerine ulaştırmak olacaktır.

“Benim iş vaadim belediyeye almak değil”

Diğer projem istihdama yönelik olacak. Benim iş vaadim belediyeye almak değil. Ben iş vaadinde bulunuyorum.  3 bin ila 5 bin kişilik vaatte bulunuyorum. Nasıl bulunuyorum bakın. Şu anda OSB´de belediye hazinesinden ve hazine arazisinden büyük fabrikalara ve firmalara ücretsiz yer tahsisini yaptığınız da İstanbul´dan çok sayıda firma şimdiden buraya gelmeyi taahhüt etti. Onlarda boşuna taahhüt etmiyorlar. OSB´de SSK pirimleri,  elektrik indirimlidir. Buralar 5. Bölge statüsündedirler. Mevcut fabrikalarımız bile OSB´ye geçtiklerinde çalışan sayılarını en az 2-3 kat artıracaklarını taahhüt etmişlerdir. İşte bende bu kapasiteyi 3 bin 5 bin olarak artıracağımın sözünü veriyorum.

“Esnafın cebinde para yok”

Esnafımızın cebinde para yok. Bunun sebebi sadece ekonomik kriz değil. Bizim sebze pazarımızı stadyumun yanına,  Köy minibüslerini Atatürk İlköğretimin arkasına, elbise pazarını da eski SSK hastanesinin yanına alınmasıdır.

Pazar yerlerinin dağınık, köy minibüslerinin pazar yerlerine yakın olmaması sebebiyle köylümüz Gümüşhacıköy´ün pazarını tercih ediyor. Onu da geçtim köy minibüsünden iniyorsunuz Çorum´a gideceksiniz. Terminale kadar yürümek zorundasınız. Bakın bu iş böyle olmaz.

Bu yüzdende tüm pazarları birleştirip kapalı modern bir pazar yapacağız, yanına da köy minibüslerini çakacağız. O minibüslerde Osmancık içine girecek. Siz köylümüzü şehrin merkezine sokmaz iseniz esnafımızda siftah edemez. ”dedi.
Kaynak: İlkay Sever

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Milletvekili Kaya Talep Etti, Bakan Müjdeyi Verdi
Milletvekili Kaya Talep Etti, Bakan Müjdeyi Verdi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Milletvekili Oğuzhan Kaya´nın talebi üzerine Osmancık – Çorum Yolunun bir an önce tamamlanması için Karayolları Genel Müdürlüğüne talimat verdi.
Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı Osmancık´ta
Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı Osmancık´ta
Osmancık Vatan Partisi ilçe teşkilatı Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı ile seçime giriyor. Vatan Partisi 20 yaşındaki Azra Kınacı´yı Osmancık Belediye Başkan adayı olarak gösterdi.
İYİ Partili Arslan Ziyaretlerine Devam Ediyor
İYİ Partili Arslan Ziyaretlerine Devam Ediyor
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan seçim ziyaretlerine devam ediyor. Arslan ziyaretler kapsamında beraberindekilerle birlikte kurum ve esnaf ziyareti yaptı.
MHP´li Gelgör ´Bize güvenenleri yarı yolda bırakmayacağız´
MHP´li Gelgör ´Bize güvenenleri yarı yolda bırakmayacağız´
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör “ Bize güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağız. ”dedi.
Koray Aydın Osmancık´a Geliyor!
Koray Aydın Osmancık´a Geliyor!
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Pazartesi günü Osmancık´a gelerek Arslan´ın seçim çalışmalarına destek verecek.
Osmancık´ta çiftçilere çeltik tohumu dağıtıldı
Osmancık´ta çiftçilere çeltik tohumu dağıtıldı
Osmancık´ta pirinç üreticilerine çeltik tohumu dağıtıldı.
Osmancık´ta işyerlerine sigara denetimi
Osmancık´ta işyerlerine sigara denetimi
Mart ayı içinde yapılan denetimlerde sigara içildiği tespit edilen 2 işyerine para cezası uygulandı.
MHP´li Gelgör coşkulu kalabalığa seslendi
MHP´li Gelgör coşkulu kalabalığa seslendi
Kızılırmak Mahallesinde coşkulu bir kalabalığa seslenen MHP´li Gelgör her kesimin, her siyasi görüşün oylarına talip olduklarını söyledi.
İYİ Partili Arslan´dan Şehitlik ziyareti
İYİ Partili Arslan´dan Şehitlik ziyareti
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan ilçe teşkilatı ile birlikte 18 Mart Çanakkale Şehitler Gününü münasebetiyle şehitliği ziyaret etti.
Ülkü Ocaklarından 18 Mart Etkinliği
Ülkü Ocaklarından 18 Mart Etkinliği
Osmancık Ülkü Ocakları tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlik katılımcılardan büyük ilgi gördü.
Esentepe Mahallesi MHP´li Gelgör´ü bağrına bastı
Esentepe Mahallesi MHP´li Gelgör´ü bağrına bastı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör seçim çalışmalarını mahalle toplantıları ile sürdürüyor.
Osmancık´ın ilk diyetisyen kliniği açıldı
Osmancık´ın ilk diyetisyen kliniği açıldı
Osmancık´ta sağlıklı yaşamın değişmez unsurları olan, doğru beslenme ve kilo yönetimi konusunda hizmet verecek “H-Fit Diyetisyen” açıldı.
Recep Çıplak´a Her Kesimden Destek Yağıyor
Recep Çıplak´a Her Kesimden Destek Yağıyor
AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi, 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu Osmancık´ta Recep Çıplak´ı ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.
İYİ Partili Arslan Veterinerlerle Hayvan Barınağı için görüştü
İYİ Partili Arslan Veterinerlerle Hayvan Barınağı için görüştü
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan seçim çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerini sürdürüyor.
Badminton´ da Osmancık damgası
Badminton´ da Osmancık damgası
Okul Sporları Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Badminton Çorum İl Birinciliği çekişmeli karşılaşmaların ardından son buldu. Yıldız erkeklerde Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, birinciliğe ulaştı.
Arslan “Mahalle mahalle sorunları biliyoruz”
Arslan “Mahalle mahalle sorunları biliyoruz”
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan Damatoğlu Çiftlikler Mahallesi´ni ziyaret etti. Vatandaşların talep ve sıkıntılarını dinleyen Arslan sorunların farkında olduklarını çözümlerini bildiklerini belirtti.
MHP´li Gelgör´den Tıp Bayramı Ziyaretleri
MHP´li Gelgör´den Tıp Bayramı Ziyaretleri
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
MHP´li Gelgör Köy Ziyaretlerinde
MHP´li Gelgör Köy Ziyaretlerinde
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ilçe merkezinde sürdüğü seçim çalışmalarının yanı sıra köy ziyaretlerini de ihmal etmiyor.
Başkan Adayı Arslan Tıp Bayramında Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
Başkan Adayı Arslan Tıp Bayramında Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
Uğur “Eleştirilere cevap verdi”
Uğur “Eleştirilere cevap verdi”
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur 13 Mart 2019 tarih ve 1074 sayılı gazetemizin 4. Sayfasında yer alan “Uğur “Onlara oy verirseniz haram” başlıklı haber üzerine açıklamada bulundu.
MHP´li Gelgör´den kurum ziyaretleri
MHP´li Gelgör´den kurum ziyaretleri
Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör 31 Martta yapılacak olan yerel seçimleri için çalışmalarını hız kestirmeden devam ediyor. Gelgör bu kapsamda kurum ziyareti gerçekleştirdi.
Milletvekili Kaya ve Başkan Adayı Çıplak Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
Milletvekili Kaya ve Başkan Adayı Çıplak Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak öğretmenlerle bir araya geldi.
İYİ Partili Arslan´a Vekil Desteği
İYİ Partili Arslan´a Vekil Desteği
CHP´li milletvekili Köse´den Arslan´a destek
Recep Çıplak İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı
Recep Çıplak İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı
AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak İlçe teşkilatının haftalık gerçekleştirdiği ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.
Uğur “Siyasi rüşvet veriyorlar size. Onlara oy verirseniz haram"
Uğur “Siyasi rüşvet veriyorlar size. Onlara oy verirseniz haram"
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur Gemici´de düzenlenen ikinci mitinginde konuştu.
Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”
Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”
Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”
MHP, kadınları unutmadı
MHP, kadınları unutmadı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle MHP Kadın Kolları tarafından kutlama programı düzenlendi. Saray Düğün Salonu´nda gerçekleştirilen etkinliğe ilgi yüksek oldu.
Çalmadan Gir Sormadan Otur
Çalmadan Gir Sormadan Otur
AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.
AK Parti 10 bin Karanfil Dağıttı
AK Parti 10 bin Karanfil Dağıttı
AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 10 bin adet Karanfil dağıttı.
MHP´li Gelgör´e sevgi seli
MHP´li Gelgör´e sevgi seli
31 Mart´ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör gittiği seçim gezilerinde büyük ilgi görüyor.
Aybüke Öğretmen Kadınlar Gününde Mezarı Başında Anıldı
Aybüke Öğretmen Kadınlar Gününde Mezarı Başında Anıldı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Osmancık´ta çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler çerçevesinde şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın mezarı başında anıldı.
İYİ Partili Arslan, kadın fabrika işçilerini ziyaret etti
İYİ Partili Arslan, kadın fabrika işçilerini ziyaret etti
İşçilerle sohbet eden Arslan kadınlara karanfil hediye etti.
12 erkeğe karşı yarışan kadın muhtar adayı ilgi görüyor
12 erkeğe karşı yarışan kadın muhtar adayı ilgi görüyor
Osmancık´ın Şenyurt Mahallesinden aday olan Hülya Odabaş Başkaya, 12 erkek muhtar adayıyla yarıştığı seçimlerde büyük ilgi görüyor.
Gelgör 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti
Gelgör 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ve ilçe teşkilatı 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti. Gelgör 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nde tüm kadınların bu özel gününü kutladı.
İYİ Partili Arslan´dan SP´li Uğur´a Ziyaret
İYİ Partili Arslan´dan SP´li Uğur´a Ziyaret
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan ve beraberindeki ekip, Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur´u ziyaret ederek başarılar diledi.
Osmancık Huzurevi Kaba İnşaat İşi Tamamlanmak Üzere
Osmancık Huzurevi Kaba İnşaat İşi Tamamlanmak Üzere
Koyunbaba Mahallesi´nde 10 dönüm alanda inşaat edilen Huzurevi´nin kaba inşaatı tamamlanmak üzere.
Recep Çıplak Kadınlar Gününü Kutladı
Recep Çıplak Kadınlar Gününü Kutladı
AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde karanfil dağıtarak kadınların gününü kutladı.
Hastalarımızı Unutmayalım
Hastalarımızı Unutmayalım
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Gençlik Kollarının hazırlamış olduğu “Hastalarımızı unutmayalım” programı kapsamında kandil simidi dağıttı.
Recep Çıplak´tan Resmi Kurumlara Ziyaret
Recep Çıplak´tan Resmi Kurumlara Ziyaret
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Kamu Kurum ve Kuruluşlarını ziyaret etti.
Ahmet Gelgör Seçim Şarkısı Hazırlattı
Ahmet Gelgör Seçim Şarkısı Hazırlattı
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarına hız vererek seçim şarkısını da hazırlattı.
SP´li Uğur ilk mitingini yaptı!
SP´li Uğur ilk mitingini yaptı!
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur, vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmalarını anlattı. Uğur, seçimin genel seçim havasına sokulmaya çalışıldığını öne sürerek “biz genel seçime gitmiyoruz. Biz burada belediye başkanı seçiyoruz. ”dedi.
Kaya´dan “Askeri birlik “müjdesi
Kaya´dan “Askeri birlik “müjdesi
Milletvekili Oğuzhan Kaya Savunma Bakanı Hulusi Akar´ı makamında ziyaret ederek Çorum´a askeri birlik talebinde bulunduklarını belirtti.
Gelgör: “Çözüm odaklı belediyecilik”
Gelgör: “Çözüm odaklı belediyecilik”
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışıyla daha yaşanabilir ilçe olmak için çalışacaklarını söyledi. Gelgör “Güler yüzlü, anlayışlı, esnafını bilen, halkın sorunlarına odaklanan, çözüm için çalışan bir belediye anlayışı için geliyoruz” dedi.
Arslan "Osmancık´a GES Kurulacak"
Arslan "Osmancık´a GES Kurulacak"
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan aday tanıtım ve seçim irtibat bürosu açılışı Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ partililer ile vatandaşların coşkulu katılımıyla dün saat 13.00´da saat kulesi meydanında gerçekleştirildi.
SP´li Uğur “Açık ara öndeyim”
SP´li Uğur “Açık ara öndeyim”
31 Mart yerel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan adayı Alaattin Uğur “Açık ara öndeyim” dedi.
MHP´li Gelgör´ün hızına yetişilmiyor
MHP´li Gelgör´ün hızına yetişilmiyor
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör´ün hızına yetişilmiyor…
Arslan “Osmancık için ne gerekiyorsa birlikte yapalım “
Arslan “Osmancık için ne gerekiyorsa birlikte yapalım “
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Eczacı Mahmut Özhan Arslan öğlen yemeğinde muhtarlarla buluştu.
İYİ Parti´nin aday tanıtım toplantısı ve seçim bürosu açılışı yarın
İYİ Parti´nin aday tanıtım toplantısı ve seçim bürosu açılışı yarın
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan, seçim irtibat bürosunu açıyor.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bir kavme su dağıtan,onların hepsinden sonra su içeçektir.

Hz. Muhammed