GÜNCEL

GÜNCEL Haberleri

KAHVEDEN Osmancık´ın Basın Mensuplarını Ağırladı

14.01.2020 14:29:18

Geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan Kahveden, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Osmancık´ın basın mensuplarını ağırladı.

İlçede yapılan düzenlemelere, açılan yeni yerlere bir yenisi daha eklendi. Kısa sürede Osmancık´ın gözde mekânlarından biri haline gelen Kahveden hizmet vermeye başladı. Kafe kendine özgü sıcak ortamıyla, zengin yemek menüsüyle, her damak tadına hitap eden kahveleriyle, profesyonel ve güler yüzlü çalışanlarıyla ve Kızılırmak görüntüsüyle misafirlerini ağırlıyor. Haftanın iki günü yapılan canlı müzik ile misafirlerinin kulağının pasını silen mekân bunun yanı sıra eşiniz, dostunuz ve aileniz ile birlikte keyifli vakit geçirip sohbet edebileceğiniz, dilerseniz de tek başına kafanızı dinleyip, bir bardak çay eşliğinde bir kitabın sayfalarında kaybolabileceğiniz nezih bir yer. 

İşletme Müdürü Mustafa Işık, Osmancık´ta görevlerini icra eden Gazetecileri, bu nezih ortamda güzel bir akşam yemeği ile aynı masa etrafında topladı. Yemek esnasında geçen sohbette mesleğimizin önemini belirten Işık, ? Halkın haber alma özgürlüğü için emek sarf edip, görevinizi başarıyla icra ediyorsunuz. Başarılarınız daim olsun ?dedi.

Mustafa Işık ve personellerine bizleri davet edip, özveri ile ağırladıkları için teşekkür ediyor ve hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Haber Kaynak : Tuğba Horuz

"KASITLI BİR KARALAMA KAMPANYASI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

GELGÖR’DEN KENTSEL DÖNÜŞÜM TOPLANTISI

GELGÖR VATANDAŞLARA HELVA DAĞITTI

BAŞKAN GELGÖR SERT TEPKİ GÖSTERDİ

YÜZME HAVUZU 15 TEMMUZ’DA AÇILIYOR

HAVUZUN ÜCRET TARİFESİ BELLİ OLDU

AT YARIŞI ALANI MERADAN ÇIKARILDI


OSMANCIK TARİHİ RESİMLER

Osmancık Tarihi Resimleri

AYNI YERDE YİNE YANGIN ÇIKTI

TELEFONLA GÖRÜŞMEK İÇİN TEPELERE ÇIKIYORLAR

OSMANCIK’TA MASKE VE SOSYAL MESAFE DENETİMİ

DEVA PARTİSİ OSMANCIK YÖNETİMİ BELLİ OLDU