MHP, kadınları unutmadı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle MHP Kadın Kolları tarafından kutlama programı düzenlendi. Saray Düğün Salonu´nda gerçekleştirilen etkinliğe ilgi yüksek oldu.
Tarih: 13.3.2019 09:29:00/ 696okunma / 0yorum

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle MHP Kadın Kolları tarafından kutlama programı düzenlendi. Saray Düğün Salonu´nda gerçekleştirilen etkinliğe ilgi yüksek oldu. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Osmancık İl Başkanlığı, kadınlara özel program düzenledi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yapılan program Saray Düğün Salonu´nda gerçekleştirildi.

Programa Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, İl Genel ve Belediye meclis adayları ile ilçe başkanı Satılmış Karatağ ve çok sayıda davetli ile partililer katıldı.

Programın açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Encümen Adayı Seher Pirinççi Kökez yaptı.

Kökez kadının  ışık´tan nurdan yaratılmış bir varlık olarak betimlendiğini, kadının siyasetin her alanında olması gerektiğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programımıza hepiniz hoş geldiniz.

 Peygamberler doğuran anneler hoş geldiniz,

 Mustafa Kemal Atatürkler doğuran anneler hoş geldiniz,

Yarınlarımız umutlarımız çok kıymetli gençlerimiz hoş geldiniz.  8 Mart Dünya Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Değerli konuklarım, kadınlar toplumu ileri götüren sosyal dinamiğin temel kaynağıdır. Kadın annelik rolü ile bu dinamizme yani yeni nesillere şekil verendir. Bu nedenle kadına yapılan yatırım aslında geleceğe yapılan yatırımdır. Tüm samimiyetimle istiyorum ki Osmancık´ta kadınlar hak ettiği sosyal, kültürel, ekonomik özgürlüklerini eline alıp ayakları yere sağlam basan anneler olsunlar. Ve donanımlı, ahlaklı, kültürlü, çalışan, üreten nesiller yetiştirsinler.

Kadın ışık´tan nurdan yaratılmış bir varlık olarak betimlenir. Yaratılış Destanı´nda Akana, Oğuz Destanı´nda Oğuz´un anası Aykağan hep nurdan   hatunlardır. Işıktan beslenirler. Türklerde kadın hiçbir zaman cinselliği ile dişiliği ile ön plana çıkmamıştır. Türklerde kadın yiğitliği ile erdemliği ile cesurluğu ile iffeti ile ön plandadır.

Türklerde kadın mülkiyet hakkına sahiptir. Tek eşlidir. Cengizhan yasalarında boşanma da öncelik Hakkı kadına verilmiştir. Genç kadın üstün tutulur. Kadına ve çocuğa tecavüz suçunun tek cezası vardır idamdır. Kadın savaşa gider, at biner, kılıç kuşanır. Erkeğin ne önündedir ne arkasında. Her zaman onunla yan yana omuz omuzadır. Tarihe baktığımız zaman Çin ile ilk barış sözleşmesini Mete Han´ın eşi imzalamıştır. Saka Kralı Alper Tunga Kirus tarafından savaşta öldürüldüğü zaman eşi Tomris Hatun ordunun başına geçmiştir. Savaşı kazanmış ve ülkesinin hükümdarı olmuştur. Tarihe de ilk hükümdar kadın olarak geçmiştir. Yine bakarsanız Ali Şir Nevai´nin minyatürlerinde hakan ve hatun resmi resmi törenlerde her zaman yan yana resmedilmiştir. Hiçbir zaman ayrı gösterilmemiştir. Hakan ve hatun buyuruyor ki diyen fermanlar yayınlanmıştır. Hakan buyuruyor ki diye yayınlanan fermanlar halk tarafından dikkate alınmamıştır.

Görüyoruz ki Necip tarihimiz Necip milletimiz Türk kadını Orta Asya´dan beri her zaman el üstünde tutmuş. Baş tacı yapmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu zaman 5 Aralık 1934´te rahimde ulu önder Atatürk kadına seçme ve seçilme hakkı verdi. 1935 yılında yapılan seçimlerde Benal Arıman hanımefendi İzmir´den ilk bayan milletvekilimiz oldu ve 16 yıl milletvekilliği görevinde bulundu.

 Milliyetçi Hareket Partisi´ne geldiğimiz zaman kadın siyasetin her alanında olmalı diğer arkanızda dimdik duran bir genel başkanımız var. Genel başkanımızın bu talimatından yola çıkarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi belediye meclisi aday adaylığı başvurusunda bulundum. Her kademesinde görev olmaktan onur duyduğum teşkilatım, tarihte olduğu gibi Türk kadınını baş tacı yaptı. 1. sıradan adaylığımı açıkladı. Gurur duydum. Listede kadın aday yok denilmesin diye aralara serpiştirilmediğim için  gurur duydum. Baskın erkek egosunun hakim olmadığı bir teşkilatın içinde yer aldığım için gurur duydum. Kadın anadır, kadın vatandır, kadın baş tacıdır diyerek bizleri yüreklendiren Milliyetçi hareket partisi ailesinin bir ferdi olduğum için gurur duydum…

Kökez “Kadının elinin değdiği her yer güzelleşir”

Kadının elinin değdiği her yer güzelleşir. Kadının olduğu yere Neşe gelir, ahenk gelir. Gelin el ele verelim, beraber düşünelim. Beraber tasarlayalım, beraber hayata geçirelim.

Projelerim içinde yer alan belediye kültür evlerini beraber dizayn edelim. Enstrümanlar çalmayı öğrenelim. Bu evlerde mesela dikiş nakış, takı toka, yemek kursları görelim. Başka hangi kursu açalım birlikte karar verelim. Üretelim ürettiğimizi paraya çevirelim. Aile bütçesine katkıda bulunalım. Yine projelerim içinde yer alan Kültür Turları düzenleyelim. Gezelim, görelim, öğrenelim hayatın karmaşasında kendimize birkaç gün izin verelim. Çanakkale´ye gidip ecdadı yad edelim. Karadeniz´e gidip yaylaları görelim. Konya´ya gidip Mevlana Hazretlerini ziyaret edelim. Yaşlılarımızı kaplıcalara götürelim. Başka nerelere gidelim. Neler yapalım. Birlikte karar verelim. Birimizin bir yerde bir derdi varsa birbirimizi haberdar edelim. Birlikte saralım yaralarımızı. Merhem de olalım.

Zaman zaman toplanalım istişareler yapalım. Bilmediğimiz konularda Seminerler programlayalım. Öğrenelim öğretelim… Sporda, sanatta, ilimde bilimde hayatın her alanında olalım.

 Osmancık´ta doğdum büyüdüm  ben. Anneyim her şeyden önce evimde evimin hanımıyım, çarşıda esnafım… Velhasıl içinizden biriyim. Dolayısıyla Osmancık´ta kadınlar ne ister, problemleri, eksikleri nedir, neler yapılabilir az çok bilirim.

 Sizlerin desteği  Rabbiminde izniyle Ahmet GELGÖR başkanımla birlikte bu görevi alırsak; Osmancık´ta kadının yani sizlerin sesi olmaya gerektiğinde masaya yumruğumu vurup haklarımızı sonuna kadar istemeye talibim.

 Sağ olun var olun. Allah´a emanet olun.

 Ne Mutlu Türküm Diyene”

Gelgör “Türkiye´mizde ve Osmancığımızda bir ilke imza attık”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör selamlama konuşması yaparak ; “31 Mart´ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Osmancık´ı yönetmeye talip olduk.

Kadına verdiğimiz önem ve değer, partimizin Osmancık Belediye Meclis üyesi adaylığında ilk sıraya bakılarak görülebilir.

Biz MHP olarak Türkiye´mizde ve Osmancığımızda bir ilke imza attık. İl sırada kadın üyemizle yola çıktık. Derdinizi sıkıntınızı Seher hanıma anlatabilirsiniz.

31 Mart günü teveccühünüze mazhar olmamla birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Kadınlara yönelik projelerimizi hayata geçireceğiz. İlçemizde çalışmak isteyip de iş bulamayan tek bir kadın kalmayacak.

Kadınlarımıza yönelik projelerimiz arasında “Kadın Kültür ve Sanat Merkezi “ projemiz var. Bu merkezde sizler üretecek, ürettiklerinizi satabileceksiniz.

Yine bütçesini bütçesi belediyemiz tarafından karşılanacak olan yurt içi gezileri düzenleyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nüzü kutluyoruz. ”dedi.

Kaynak: İlkay Sever

Anahtar Kelimeler: kadınları unutmadı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Milletvekili Kaya Talep Etti, Bakan Müjdeyi Verdi
Milletvekili Kaya Talep Etti, Bakan Müjdeyi Verdi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Milletvekili Oğuzhan Kaya´nın talebi üzerine Osmancık – Çorum Yolunun bir an önce tamamlanması için Karayolları Genel Müdürlüğüne talimat verdi.
Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı Osmancık´ta
Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı Osmancık´ta
Osmancık Vatan Partisi ilçe teşkilatı Türkiye´nin en genç belediye başkan adayı ile seçime giriyor. Vatan Partisi 20 yaşındaki Azra Kınacı´yı Osmancık Belediye Başkan adayı olarak gösterdi.
İYİ Partili Arslan Ziyaretlerine Devam Ediyor
İYİ Partili Arslan Ziyaretlerine Devam Ediyor
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan seçim ziyaretlerine devam ediyor. Arslan ziyaretler kapsamında beraberindekilerle birlikte kurum ve esnaf ziyareti yaptı.
MHP´li Gelgör ´Bize güvenenleri yarı yolda bırakmayacağız´
MHP´li Gelgör ´Bize güvenenleri yarı yolda bırakmayacağız´
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör “ Bize güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağız. ”dedi.
Koray Aydın Osmancık´a Geliyor!
Koray Aydın Osmancık´a Geliyor!
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Pazartesi günü Osmancık´a gelerek Arslan´ın seçim çalışmalarına destek verecek.
Osmancık´ta çiftçilere çeltik tohumu dağıtıldı
Osmancık´ta çiftçilere çeltik tohumu dağıtıldı
Osmancık´ta pirinç üreticilerine çeltik tohumu dağıtıldı.
Osmancık´ta işyerlerine sigara denetimi
Osmancık´ta işyerlerine sigara denetimi
Mart ayı içinde yapılan denetimlerde sigara içildiği tespit edilen 2 işyerine para cezası uygulandı.
MHP´li Gelgör coşkulu kalabalığa seslendi
MHP´li Gelgör coşkulu kalabalığa seslendi
Kızılırmak Mahallesinde coşkulu bir kalabalığa seslenen MHP´li Gelgör her kesimin, her siyasi görüşün oylarına talip olduklarını söyledi.
İYİ Partili Arslan´dan Şehitlik ziyareti
İYİ Partili Arslan´dan Şehitlik ziyareti
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan ilçe teşkilatı ile birlikte 18 Mart Çanakkale Şehitler Gününü münasebetiyle şehitliği ziyaret etti.
Ülkü Ocaklarından 18 Mart Etkinliği
Ülkü Ocaklarından 18 Mart Etkinliği
Osmancık Ülkü Ocakları tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlik katılımcılardan büyük ilgi gördü.
Esentepe Mahallesi MHP´li Gelgör´ü bağrına bastı
Esentepe Mahallesi MHP´li Gelgör´ü bağrına bastı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör seçim çalışmalarını mahalle toplantıları ile sürdürüyor.
Osmancık´ın ilk diyetisyen kliniği açıldı
Osmancık´ın ilk diyetisyen kliniği açıldı
Osmancık´ta sağlıklı yaşamın değişmez unsurları olan, doğru beslenme ve kilo yönetimi konusunda hizmet verecek “H-Fit Diyetisyen” açıldı.
Recep Çıplak´a Her Kesimden Destek Yağıyor
Recep Çıplak´a Her Kesimden Destek Yağıyor
AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi, 22. Dönem Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu Osmancık´ta Recep Çıplak´ı ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.
İYİ Partili Arslan Veterinerlerle Hayvan Barınağı için görüştü
İYİ Partili Arslan Veterinerlerle Hayvan Barınağı için görüştü
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan seçim çalışmaları kapsamında kurum ziyaretlerini sürdürüyor.
Badminton´ da Osmancık damgası
Badminton´ da Osmancık damgası
Okul Sporları Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Badminton Çorum İl Birinciliği çekişmeli karşılaşmaların ardından son buldu. Yıldız erkeklerde Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, birinciliğe ulaştı.
Arslan “Mahalle mahalle sorunları biliyoruz”
Arslan “Mahalle mahalle sorunları biliyoruz”
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan Damatoğlu Çiftlikler Mahallesi´ni ziyaret etti. Vatandaşların talep ve sıkıntılarını dinleyen Arslan sorunların farkında olduklarını çözümlerini bildiklerini belirtti.
MHP´li Gelgör´den Tıp Bayramı Ziyaretleri
MHP´li Gelgör´den Tıp Bayramı Ziyaretleri
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
MHP´li Gelgör Köy Ziyaretlerinde
MHP´li Gelgör Köy Ziyaretlerinde
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ilçe merkezinde sürdüğü seçim çalışmalarının yanı sıra köy ziyaretlerini de ihmal etmiyor.
Başkan Adayı Arslan Tıp Bayramında Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
Başkan Adayı Arslan Tıp Bayramında Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. Mahmut Özhan Arslan 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
“Osmancık´ı dinlemeyenlere sarı kart gösterelim”
“Osmancık´ı dinlemeyenlere sarı kart gösterelim”
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan´ın seçim çalışmaları kahve toplantıları ile devam ediyor. Arslan Salı akşamı Cumhuriyet Mahallesi´nde vatandaşlarla buluştu.
Uğur “Eleştirilere cevap verdi”
Uğur “Eleştirilere cevap verdi”
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur 13 Mart 2019 tarih ve 1074 sayılı gazetemizin 4. Sayfasında yer alan “Uğur “Onlara oy verirseniz haram” başlıklı haber üzerine açıklamada bulundu.
MHP´li Gelgör´den kurum ziyaretleri
MHP´li Gelgör´den kurum ziyaretleri
Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör 31 Martta yapılacak olan yerel seçimleri için çalışmalarını hız kestirmeden devam ediyor. Gelgör bu kapsamda kurum ziyareti gerçekleştirdi.
Milletvekili Kaya ve Başkan Adayı Çıplak Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
Milletvekili Kaya ve Başkan Adayı Çıplak Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak öğretmenlerle bir araya geldi.
İYİ Partili Arslan´a Vekil Desteği
İYİ Partili Arslan´a Vekil Desteği
CHP´li milletvekili Köse´den Arslan´a destek
Recep Çıplak İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı
Recep Çıplak İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Katıldı
AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak İlçe teşkilatının haftalık gerçekleştirdiği ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.
Uğur “Siyasi rüşvet veriyorlar size. Onlara oy verirseniz haram"
Uğur “Siyasi rüşvet veriyorlar size. Onlara oy verirseniz haram"
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur Gemici´de düzenlenen ikinci mitinginde konuştu.
Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”
Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”
Arslan “Temelde 5 bin 500 oyumuz var”
Çalmadan Gir Sormadan Otur
Çalmadan Gir Sormadan Otur
AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya ve Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.
AK Parti 10 bin Karanfil Dağıttı
AK Parti 10 bin Karanfil Dağıttı
AK Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 10 bin adet Karanfil dağıttı.
MHP´li Gelgör´e sevgi seli
MHP´li Gelgör´e sevgi seli
31 Mart´ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör gittiği seçim gezilerinde büyük ilgi görüyor.
Aybüke Öğretmen Kadınlar Gününde Mezarı Başında Anıldı
Aybüke Öğretmen Kadınlar Gününde Mezarı Başında Anıldı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Osmancık´ta çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler çerçevesinde şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın mezarı başında anıldı.
İYİ Partili Arslan, kadın fabrika işçilerini ziyaret etti
İYİ Partili Arslan, kadın fabrika işçilerini ziyaret etti
İşçilerle sohbet eden Arslan kadınlara karanfil hediye etti.
12 erkeğe karşı yarışan kadın muhtar adayı ilgi görüyor
12 erkeğe karşı yarışan kadın muhtar adayı ilgi görüyor
Osmancık´ın Şenyurt Mahallesinden aday olan Hülya Odabaş Başkaya, 12 erkek muhtar adayıyla yarıştığı seçimlerde büyük ilgi görüyor.
Gelgör 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti
Gelgör 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör ve ilçe teşkilatı 8 Mart´ta fabrikada çalışan işçi kadınları ziyaret etti. Gelgör 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nde tüm kadınların bu özel gününü kutladı.
İYİ Partili Arslan´dan SP´li Uğur´a Ziyaret
İYİ Partili Arslan´dan SP´li Uğur´a Ziyaret
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Uzm. Ecz. Mahmut Özhan Arslan ve beraberindeki ekip, Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur´u ziyaret ederek başarılar diledi.
Osmancık Huzurevi Kaba İnşaat İşi Tamamlanmak Üzere
Osmancık Huzurevi Kaba İnşaat İşi Tamamlanmak Üzere
Koyunbaba Mahallesi´nde 10 dönüm alanda inşaat edilen Huzurevi´nin kaba inşaatı tamamlanmak üzere.
Recep Çıplak Kadınlar Gününü Kutladı
Recep Çıplak Kadınlar Gününü Kutladı
AK Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde karanfil dağıtarak kadınların gününü kutladı.
Hastalarımızı Unutmayalım
Hastalarımızı Unutmayalım
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Gençlik Kollarının hazırlamış olduğu “Hastalarımızı unutmayalım” programı kapsamında kandil simidi dağıttı.
Recep Çıplak´tan Resmi Kurumlara Ziyaret
Recep Çıplak´tan Resmi Kurumlara Ziyaret
Ak Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Recep Çıplak Kamu Kurum ve Kuruluşlarını ziyaret etti.
Ahmet Gelgör Seçim Şarkısı Hazırlattı
Ahmet Gelgör Seçim Şarkısı Hazırlattı
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarına hız vererek seçim şarkısını da hazırlattı.
SP´li Uğur ilk mitingini yaptı!
SP´li Uğur ilk mitingini yaptı!
Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Alaattin Uğur, vatandaşlarla bir araya gelerek seçim çalışmalarını anlattı. Uğur, seçimin genel seçim havasına sokulmaya çalışıldığını öne sürerek “biz genel seçime gitmiyoruz. Biz burada belediye başkanı seçiyoruz. ”dedi.
Kaya´dan “Askeri birlik “müjdesi
Kaya´dan “Askeri birlik “müjdesi
Milletvekili Oğuzhan Kaya Savunma Bakanı Hulusi Akar´ı makamında ziyaret ederek Çorum´a askeri birlik talebinde bulunduklarını belirtti.
Gelgör: “Çözüm odaklı belediyecilik”
Gelgör: “Çözüm odaklı belediyecilik”
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışıyla daha yaşanabilir ilçe olmak için çalışacaklarını söyledi. Gelgör “Güler yüzlü, anlayışlı, esnafını bilen, halkın sorunlarına odaklanan, çözüm için çalışan bir belediye anlayışı için geliyoruz” dedi.
Arslan "Osmancık´a GES Kurulacak"
Arslan "Osmancık´a GES Kurulacak"
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan aday tanıtım ve seçim irtibat bürosu açılışı Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ partililer ile vatandaşların coşkulu katılımıyla dün saat 13.00´da saat kulesi meydanında gerçekleştirildi.
SP´li Uğur “Açık ara öndeyim”
SP´li Uğur “Açık ara öndeyim”
31 Mart yerel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Osmancık Belediye Başkan adayı Alaattin Uğur “Açık ara öndeyim” dedi.
MHP´li Gelgör´ün hızına yetişilmiyor
MHP´li Gelgör´ün hızına yetişilmiyor
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık Belediye Başkan Adayı Ahmet Gelgör´ün hızına yetişilmiyor…
Arslan “Osmancık için ne gerekiyorsa birlikte yapalım “
Arslan “Osmancık için ne gerekiyorsa birlikte yapalım “
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Eczacı Mahmut Özhan Arslan öğlen yemeğinde muhtarlarla buluştu.
İYİ Parti´nin aday tanıtım toplantısı ve seçim bürosu açılışı yarın
İYİ Parti´nin aday tanıtım toplantısı ve seçim bürosu açılışı yarın
İYİ Parti Osmancık Belediye Başkan Adayı Dr. Ecz. M. Özhan Arslan, seçim irtibat bürosunu açıyor.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çoban uyudu mu kurt emin olur.

Mevlana