BELEDİYE

BELEDİYE Haberleri

Osmancık sağlık çalışanlarını alkışlayacak

8.04.2020 14:02:56

Osmancık halkı sağlık çalışanlarına destek amacıyla hep birlikte alkışlayacak.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, sosyal medya hesabından bir duyuruda bulunarak vatandaşları bu akşam saat 21.00´da balkonlardan sağlık çalışanlarını alkışlamaya davet etti. Başkan Gelgör, kendilerinin de belediye çalışanları ve belediye meclis üyeleri ile birlikte belediye binası önünde sağlık çalışanlarını alkışlayacaklarını, tarihi Osmancık Kalesi´nin ışıklarını yakıp söndürerek halkın alkışına eşlik edeceklerini ve belediye anons sisteminden tüm ilçeye yayınlanacağının altını çizdi.

Başkan Gelgör, paylaşımında "Koronavirüse karşı yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarını, Osmancık halkı olarak hep birlikte alkışlıyoruz.Tüm vatandaşlarımızı bu akşam 21.00´da balkonlarımızdan alkış yapmaya davet ediyoruz.

Biz de Osmancık Belediyesi olarak belediye çalışanlarımız ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte belediye binası önünde sağlık çalışanlarımızı alkışlıyor olacağız. Tarihi Osmancık Kalesinin ışıklarını yakıp söndürerek halkımızın alkışlarına eşlik edeceğiz. Alkışlarımız aynı zamanda belediye anons sisteminden tüm ilçemize yayınlanacaktır. Osmancık Belediyesi olarak tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Tüm kalbimizle sağlık çalışanlarımızı alkışlıyoruz." dedi.

Haber Kaynak : Özkan Özçelik

"KASITLI BİR KARALAMA KAMPANYASI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

GELGÖR’DEN KENTSEL DÖNÜŞÜM TOPLANTISI

GELGÖR VATANDAŞLARA HELVA DAĞITTI

BAŞKAN GELGÖR SERT TEPKİ GÖSTERDİ

YÜZME HAVUZU 15 TEMMUZ’DA AÇILIYOR

HAVUZUN ÜCRET TARİFESİ BELLİ OLDU

AT YARIŞI ALANI MERADAN ÇIKARILDI


OSMANCIK TARİHİ RESİMLER

Osmancık Tarihi Resimleri

AYNI YERDE YİNE YANGIN ÇIKTI

TELEFONLA GÖRÜŞMEK İÇİN TEPELERE ÇIKIYORLAR

OSMANCIK’TA MASKE VE SOSYAL MESAFE DENETİMİ

DEVA PARTİSİ OSMANCIK YÖNETİMİ BELLİ OLDU