GÜNCEL

GÜNCEL Haberleri

Osmancık´ta Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

13.11.2019 10:41:29

Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan başkanlığında öğrencilerin huzur ve güven içerisinde geçebilmesi için alınacak tedbirler ve yapılacak planlamalar ile ilgili toplantı yapıldı.

Osmancık Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık Belediye Başkan Vekili Hüseyin Cebeci, İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, İlçe Jandarma Komutanı Nuri Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, Milli Eğitim şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

Yapılan toplantıda; yeni eğitim öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçebilmesi için alınacak tedbirler ve yapılacak planlamalar ilgili yetkili birimler ile görüşüldü. Bu çerçevede; okul çevrelerindeki güvenlik kameraları ve fiziki tedbirlerin durumu, okul çevrelerinde uyuşturucu ve benzeri madde satışına karşı alınacak önlemler, okul servis araçlarında öğrenci güvenliğine yönelik yapılması gereken işlemler ele alındı.

Öğrencilerin eğitimini huzur ve güven içerisinde geçirebilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen toplantıda konuşan Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, , ikinci dönem eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak amacıyla okul içlerinde ve çevrelerinde gerekli her türlü tedbirlerin alınacağını kaydetti.

Toplantının devamında Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, okul müdürleri ile tek tek ilgilenerek okulları hakkında gerekli talep ve şikâyetlerini sorarak bilgiler edindi ve yetkili birimlere talimatlarda bulundu.

Haber Kaynak : Tuğba Horuz

KOYUNBABA MAHALLESİ’NE 4,5 DÖNÜM PARK YAPILIYOR

SAHİL KENARINA SINIRLI YAPI İZNİ VERİLDİ

TEHLİKE ARZ EDEN AĞAÇLAR KESİLİYOR

PARKLAR ÇİÇEKLENDİRİLİYOR

Dezenfektan Çalışmaları devam ediyor

Osmancık Belediyesinden 20 Ton Ücretsiz Su

Sağlıklı Kentler Birliği Osmancık Belediyesini unutmadı


OSMANCIK TARİHİ RESİMLER

Osmancık Tarihi Resimleri

ÇORUM’DA VAKA SAYISI DÜŞTÜ

MANTAR ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT

İŞYERİNDE YILAN PANİĞİ

OSMANCIK GÖZ DOKTORU İSTİYOR