BELEDİYE

BELEDİYE Haberleri

PARKLAR ÇİÇEKLENDİRİLİYOR

18.06.2020 10:57:00

Osmancık Belediyesi park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler çiçek dikimi ve bakımlarını yapıyor

Osmancık’ta kamusal yaşam alanlarını daha estetik ve yeşil bir görünüme kavuşturmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Osmancık Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin hemen hemen her yerinde  bulunan parkları “Mevsim Çiçekleri” ile donatıyor.
Ancak bazı parklarda dikilen çiçeklerin  bazı sorumsuz ve duyarsız kişilerce çiğnendiği, üzerine basılıp karşıya geçildiğini tespit eden görevliler, ezilen bu bitkilerin yerlerine yenilerini dikiyorlar.

Salgında normalleşme süreci adım adım devam ederken Osmancık  Belediyesi, halkın kullanımına açılan parklarda bakım, dezenfekte çalışmaları ile çiçek ve ağaç dikimini sürdürüyor. Çiçeklendirme çalışmalarıyla Osmancık’ın yeşiline yeşil katan ekipler yaz aylarının gelmesiyle birlikte mevsime özel çiçek dikimleriyle adeta toprağı nakış nakış işliyor. Ekiplerin başlattığı çalışmalar ile parklar, bahçeler ve sorumluluk alanları çiçeklerle donatılıyor.

Osmancık Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını son hızla sürdürürlerken, Başkan Ahmet Gelgör normalleşme takvimi ile birlikte park ve bahçelerdeki çalışmaların hızlandırılması, parklardaki yeşil alanlara daha çok önem verilmesi gerektiği talimatını verdiğini belirttiler. Yapılan çalışmalarda  mevsimine uygun rengârenk çiçeklerin dikimi ve bakımlarının  gerçekleştirildiği belirtildi.

Haber Kaynak : Özkan Özçelik

"KASITLI BİR KARALAMA KAMPANYASI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

GELGÖR’DEN KENTSEL DÖNÜŞÜM TOPLANTISI

GELGÖR VATANDAŞLARA HELVA DAĞITTI

BAŞKAN GELGÖR SERT TEPKİ GÖSTERDİ

YÜZME HAVUZU 15 TEMMUZ’DA AÇILIYOR

HAVUZUN ÜCRET TARİFESİ BELLİ OLDU

AT YARIŞI ALANI MERADAN ÇIKARILDI


OSMANCIK TARİHİ RESİMLER

Osmancık Tarihi Resimleri

AYNI YERDE YİNE YANGIN ÇIKTI

TELEFONLA GÖRÜŞMEK İÇİN TEPELERE ÇIKIYORLAR

OSMANCIK’TA MASKE VE SOSYAL MESAFE DENETİMİ

DEVA PARTİSİ OSMANCIK YÖNETİMİ BELLİ OLDU