GÜNCEL

GÜNCEL Haberleri

Ülkü Ocaklarından Manidar Çalışma

11.11.2019 09:52:39

Osmancık Ülkü Ocakları, Osmancıklı şehitleri unutmamak ve unutturmamak adına broşür hazırladı.

25 şehidin fotoğraflarının ay yıldız içerisinde, adları, şehit oldukları yer ve tarihlerinin yer aldığı broşürler afiş olarak basılarak Osmancık´ın çeşitli bölgelerinde bulunan billboardlarda yerini aldı. Ülkü Ocakları yaptıkları bu güzel çalışma kapsamında Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun´u ziyaret ederek hazırlattıkları broşürlerden takdim edip bilgi verdiler.

?Unutma unutturma bir Fatiha da sen oku? sloganıyla yola çıkıp Osmancık şehitlerimizi, Osmancıklı hemşerilerimize bir kez daha hatırlatan Osmancık Ülkü Ocaklarını tebrik eden Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, ?Osmancıklı şehitlerimizi broşürde bir araya getirerek tekrar yâd etmemize vesile olan Osmancık Ülkü Ocaklarına bu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz? dedi.

Ülkü Ocakları Başkanı Osman Nazif Kolukısa yaptığı açıklamada, ?Unutma unutturma bir Fatiha da sen oku sloganı ile Osmancık şehitlerimizi Osmancıklı hemşerilerimize duyurmak için ilçemizde bulunan billboardlara afişlerimizi astık. Tarihi şan ve şerefle dolu Türk milleti unutmamalıdır ki şu cennet vatanda huzur içerisinde yaşıyorsak birileri bedel ödediği içindir. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun? ifadelerini kullandı.

 

Haber Kaynak : Tuğba Horuz

KOYUNBABA MAHALLESİ’NE 4,5 DÖNÜM PARK YAPILIYOR

SAHİL KENARINA SINIRLI YAPI İZNİ VERİLDİ

TEHLİKE ARZ EDEN AĞAÇLAR KESİLİYOR

PARKLAR ÇİÇEKLENDİRİLİYOR

Dezenfektan Çalışmaları devam ediyor

Osmancık Belediyesinden 20 Ton Ücretsiz Su

Sağlıklı Kentler Birliği Osmancık Belediyesini unutmadı


OSMANCIK TARİHİ RESİMLER

Osmancık Tarihi Resimleri

ÇORUM’DA VAKA SAYISI DÜŞTÜ

MANTAR ZEHİRLENMELERİNE DİKKAT

İŞYERİNDE YILAN PANİĞİ

OSMANCIK GÖZ DOKTORU İSTİYOR