Vaatlerini Bir Bir Yerine Getiriyor VATANDAŞIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, göreve geldiği günden bu güne kısa sürede yaptığı hizmetlerle vatandaşın gönlünde taht kurdu. Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra eğitime verdiği destek, kültürel faaliyetler ve içme suyuna indirim gibi halkın memnuniyetini kazanan çalışmalara imza atan Gelgör, seçim öncesinde söz verdiği vaatlerini de bir bir yerine getiriyor.
Tarih: 25.11.2019 11:59:35

Osmancık ilçesinde kısa sürede önemli çalışmalar yapan Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, 8 aylık icraatlarını açıkladı.

Çalışmalara ilk olarak doğalgaz alt yapısı yapılan yollardan başladıklarını belirten Gelgör, seçim sürecinde beyan ettikleri vaatlerine de öncelik verdiklerini ifade etti.

Asfalt ve Parke Yol Çalışmaları
45 SOKAK VE 9 CADDE YAPILDI

İlçedeki doğalgaz çalışmaları nedeniyle kazılan yolların vatandaşları uzun süredir mağdur ettiğine dikkat çeken Gelgör, ilk önceliği asfalt ve parke taşı çalışmalarına verdiklerini söyledi.

Gelgör, asfalt sezonunun ardından parke taşı çalışmalarını hızlandırdıklarını belirterek “Asfalt sezonu içerisinde doğalgaz alt yapısı tamamlanan 6 büyük caddeyi ve bağlı 9 sokağı asfaltladık. Toplamda 7 kilometre asfalt yapıldı. Bu sene ilk senemiz olması nedeniyle çalışmalara asfalt sezonunun yarısında başlayabildik ancak gelecek yıl çok daha fazla asfalt yapmayı hedefliyoruz. Asfalt sezonunun ardından da tüm yoğunluğumuzu parke taşı çalışmalarına verdik. Bu kapsamda 3 büyük cadde ile birlikte 36 sokakta parke taşı yapıldı. Şenyurt, Esentepe, Koyunbaba, Cumhuriyet, Çay, Gemici ve Gürleyik Mahallelerinde bu çalışmalar yapılırken ilçe merkezindeki mahallelerimizde de doğalgaz yapılan yerlere yama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecek yıl asfalt yapacağımız yerlerin şimdiden hazırlığını yapıyoruz. İnşallah ilçemizde yol noktasında hizmet ulaşmayan yer kalmayacak” dedi.

“KIZILIRMAK SAHİLİ CAZİBE MERKEZİ OLDU”

Kızılırmak Sahilinde ilçenin imajına yakışır çalışmaların yapıldığını kaydeden Gelgör “Bizim öncelik verdiğimiz alanlardan birisi de Kızılırmak Sahili oldu. Çünkü burası Kızılırmak ıslah Çalışması nedeniyle uzun süre atıl kalmış ve vatandaşlarımızın bir an önce sosyal alan olarak görmek istediği bir yerdi. Seçimden hemen sonra çalışmaları başlattık. Güzel bir çevre düzenlemesi, yürüyüş yolu, bisiklet yolu, şık bir aydınlatma ve sosyal alanlar ile Kızılırmak Sahili cazibe merkezi oldu. Vatandaşlarımız aileleri ile birlikte Kızılırmak Sahilinde güzel vakit geçirebiliyor. Çevre illerden ve komşu ilçelerden burayı görmeye geliyorlar. Koyunbaba Köprüsü ile Yeni Köprü arasında ve Yeni Köprünün batısında yaptığımız çalışmaları ilerleyen zamanlarda Kızılırmak boyunca İstanbul Yoluna kadar ulaştırmayı ve aynı şekilde Gemici Sahilini de tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

METRUK YAPILAR YERİNİ OTOPARKA BIRAKIYOR

Başkan Gelgör, ilçedeki otopark sorununu da farklı bir yaklaşımla çözmeye çalıştıklarını söyledi.

İlçede hem görüntü kirliliğine neden olan hem de mal ve can güvenliği açısından riskli olan metruk yapıları yıktıklarını belirten Gelgör “ilçemizin metruk yapılardan temizlenmesi konusunda tam manasıyla bir seferberlik başlattık diyebiliriz. Öncelikle hangi yapıların yıkılacağı noktasında bir çalışma yaptık. Ekiplerimiz bu konuda titizlikle çalıştı. Tespit edilen yapılar mülk sahibi ile istişare edilerek yıkılmaya başlandı. Bu güne kadar toplamda 35 metruk yapı yıkıldı. Yıkım sonrası ortaya çıkan alanlar otopark olarak kullanılmak üzere düzenlendi. Böylelikle iki işi bir arada yapmış olduk. Hem şehrimiz metruk yapılardan temizleniyor hem de yeni otopark alanları ortaya çıkıyor” dedi.

İÇME SUYUNA YÜZDE 25 İNDİRİM

İçme suyuna yapılan indirime de değinen Gelgör “Belediye Meclisimiz Kasım ayı toplantısında içme suyuna yüzde 25 oranında indirim uygulamıştır. Bu bizim için çok önemli bir hizmettir. Doğalgaza, elektriğe, akaryakıta zam gelirken vatandaşımızın en temel ihtiyacı olan suya indirim yapmak fevkalade güzel bir hizmet olmuştur. İlçemizde 2019´da tonu 1,90 TL olan suya vatandaşımız 2020 yılında 1,50 TL ödeyecek. Ortalama 100 TL fatura ödeyen bir vatandaşımız 25 TL daha az ödeyecek. Halkımızın bütçesine bir nebze de olsa katkı sağlanmış olacaktır. ” diye konuştu.

SOYAL PROJELER TAKDİR TOPLADI

Başkan Gelgör, kısa sürede hayata geçirdiği sosyal projelerle de vatandaşın takdirini kazandı. Cenaze hizmetlerinin ücretsiz yapılması, hoş geldin bebek projesi, camilerin temizliği ve ilkokula başlayan çocuklara defter kalem yardımı gibi sosyal projeler ilçe halkından tam not aldı.

Sosyal projelere yenilerinin ekleneceğini dile getiren Gelgör şu ifadeleri kullandı:

“Bizim halkımıza beyan ettiğimiz sosyal projelerimiz vardı. Bunlar belediye olarak vatandaşımızın yanında olduğumuzu hissettirecek, vatandaş belediye iş birliğini güçlendirecek projelerdi. Özellikle insan hayatı için en önemli üç evre olan doğumda, düğünde ve cenazede vatandaşımızın yanında olacağımızı beyan etmiştik. Buna yönelik projeleri hızlı bir şekilde hayata geçirdik.

CENAZE HİZMETLERİ ARTIK ÜCRETSİZ

Vatandaşlarımıza hem maddi yük getiren hem de o acılı günlerinde sürekli bir uğraşı içerisinde olmalarına neden olan cenaze işlerini belediye olarak tamamen üstlendik. Belediye Meclisi, kasım ayı toplantısında gerekli düzenlemeyi yaptı. 2020 Ocak ayından itibaren vatandaşlarımızdan mezar ücreti dahil hiçbir ücret alınmadan cenaze hizmetleri belediyemizce yapılacaktır.

HOŞ GELDİN BEBEK PROJESİ

Bizim için manevi önemi yüksek olan bir sosyal proje de Hoş geldin Bebek Projesidir. İlçemizde yeni doğan her bebeği belediyemizin hoş geldin hediyesi ile karşılıyoruz. Bebeği olan aileleri evlerinde ziyaret ediyor ve hediyemizi takdim ediyoruz. Özellikle annelerin uzun süre yardımcısı olacak bir bebek çantası; içerisinde battaniye, bebek bezi, ateş ölçer, bebek pudrası, tırnak makası gibi bebek bakım ürünleri var. Tabi bizim için güzel olan her doğan yeni bebeğe hoş geldin bebek diyebilmek, annelerin bu mutluluğunu paylaşabilmektir.

KİTAPLAR DEVLETTEN DEFTER KALEM BELEDİYEDEN

Eğitin noktasında da önemli çalışmalarımız var. Bunlardan birisi seçim sürecinde çocuklarımıza söz verdiğimiz ‘Kitaplar Devletten, Defter Kalem Belediyeden´ Projesi. Bu sene okullar başladığında projeyi ilk defa uyguladık. Hem öğrencilerimiz, hem öğretmenlerimiz hem de veliler memnun kaldı. Gelecek yıllarda da projeye devam edeceğiz. Devletimiz kitapları veriyor biz de öğrencilerimizin defterlerini ve kalemlerini veriyoruz.

EĞİTİME DESTEK

Eğitime desteğimiz bununla da sınırlı değil. Başta okullarımızın fiziki ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile eğitimin geliştirilmesi noktasında iki ayrı protokol imzaladık. Söz konusu eğitim olduğunda belediye olarak her zaman varız. Eğitime desteğimiz devam edecektir.

CAMİLERİN TEMİZLİĞİ BELEDİYEDEN

Okullarımızın dışında bir diğer önem verdiğimiz konu da ibadethanelerimiz. Camilerimizin yıllık genel temizliğini ve bakımlarını yaptırıyoruz. Geçtiğimiz yıl Ramazan ayı başlangıcında tüm camilere detaylı bir temizlik yaptırdık. Bu uygulamamızı da periyodik olarak devam ettiriyoruz.

Sosyal projelerimiz bunlarla da sınırlı kalmayacak. Vatandaşlarımızın ihtiyaç hissettiği her konuda vatandaşımızın yanında olacağız. Bizim en önemli vizyonumuz bu. Halk belediyeciliği yapacağız, halkımızın gönlünde yer alacağız.”

OSMANCIK TARİHİNİN EN BÜYÜK FESTİVALİ YAPILDI

Başkan Gelgör, 27 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Osmancık Pırlanta Pirinç Kültür ve sanat Festivali hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Festival öncesinde olağanüstü bir hazırlık süreci yaşadıklarını kaydeden Gelgör, yapılan titiz organizasyonlar sayesinde bölgenin en güzel festivalini gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Festivalin Osmancık tarihinde ilk defa bu kadar kapsamlı yapıldığına işaret eden Gelgör “Osmancık Pirinç Festivali ilçemizin tanıtılması noktasında önemli bir etkinlik. Ne yazık ki 4 yıldır düzenlenmiyordu. Bu sene ilk defa kapsamlı bir festival organize ettik. Halkımız 9 gün boyunca çeşitli etkinliklerle dolu dolu bir festival yaşadı.

7´DEN 70´E HERKESE HİTAP EDEN ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ

Bölgenin en büyük güreş organizasyonunu gerçekleştirdik. Yaklaşık 500 pehlivan er meydanındaydı. Kırkpınar´ı aratmayan, Anadolu´nun Kırkpınar´ı diyebileceğimiz bir güreşe ev sahipliği yaptı ilçemiz.

Yine At Yarışları da ulusal çapta yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Festivalimizin en önemli özelliği 7´den 70´e herkese hitap eden etkinliklere yer verilmesiydi. İlçemizde ilk defa düzenlenen etkinlikler yapıldı.

GENÇLİK FESTİVALİ, ÇOCUK FESTİVALİ, KONSERLER VE DAHASI

Gençlik Festivali kapsamında MotoKross, Off-Road ve AutoFest etkinlikleri düzenlendi. Çocuk Festivali kapsamında çocuklarımızı eğlendiren etkinliklere yer verildi.

Birisi yerel sanatçılar konseri olmak üzere dört akşam konser verildi. Binlerce kişi konserlere akın etti. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle her yaşta, her kesimden insan oradaydı, herkes eğlendi.

DAHA YAŞANABİLİR BİR OSMANCIK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Bizim bir sloganımız vardı; “Osmancık daha yaşanabilir, ‘herkesin mutlu olduğu, huzurlu, eğlenceli bir şehir olsun.´ Osmancık´ta belediyemiz hem alt yapı üst yapı faaliyetlerini yapacak, hem de halkımızın huzuru, mutluluğu için çalışacak. Şehrimizi imar etmek de bizim görevimiz vatandaşlarımızı eğlendirmek de bizim görevimiz.

Biz her alanda çok çalışıyoruz. Çok çalışacağız ki Osmancık daha yaşanabilir bir şehir olsun, çok çalışacağız ki Osmancık herkesin mutlu olduğu, huzurlu, eğlenceli bir şehir olsun.”

Kaynak: Tuğba Horuz

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Cebeci´den Sincan Belediye Başkanı´na Ziyaret
Cebeci´den Sincan Belediye Başkanı´na Ziyaret
Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, Ankara Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan´ı ziyaret etti.
Başkan Yardımcısı Cebeci´den Ziyaret
Başkan Yardımcısı Cebeci´den Ziyaret
Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci Tarım ve Orman Bakanlığı´na ziyarette bulundu.
Oyun Parkları İçin Çalışmalar Başladı
Oyun Parkları İçin Çalışmalar Başladı
Osmancık Belediyesi tarafından yeni çocuk parkları yapılmaya başlandı.
Çorum İçin Buzlanma ve Don Uyarısı!
Çorum İçin Buzlanma ve Don Uyarısı!
Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünden Orta Karadeniz Bölgesi için buzlanma uyarısı yapıldı.
 Koyunbaba Kültür Derneği Açılış Töreni Yapıldı
Koyunbaba Kültür Derneği Açılış Töreni Yapıldı
Osmancık Koyunbaba Kültür Derneği tarafından düzenlenen Koyunbaba Kültür Derneği´nin açılışı Osmancık Belediye Kültür merkezinde gerçekleşti.
Kulüpten Ayrıldı
Kulüpten Ayrıldı
Osmancık Belediyespor Kulübünden ayrılmaya karar veren C. Gürsel Güney bir açıklama yaptı.
Gözüne sinek kaçınca kaza yaptı
Gözüne sinek kaçınca kaza yaptı
Osmancık ilçesinde gözüne sinek kaçan araç sürücüsü ters yola girdiğini fark edip panikleyince orta refüje çarptı.
Çorum´un Zam Şampiyonu Domates Oldu
Çorum´un Zam Şampiyonu Domates Oldu
Samsun, Tokat, Çorum, Amasya Bölgesinde fiyatı en çok artan ürün, domates oldu.
Kaymakam Taş Askere Gitti
Kaymakam Taş Askere Gitti
Kargı İlçe Kaymakamı Hasan Taş, vatani görevini yerine getirmek için askere gitti.
Maarif Çay Bahçesi yeniden düzenleniyor
Maarif Çay Bahçesi yeniden düzenleniyor
Osmancık Kızılırmak Mahallesi Kızılırmak sahilindeki Maarif May Bahçesi yeniden düzenleniyor.
“KADIN VE ERKEK AYNI HAKLARA SAHİPTİR”
“KADIN VE ERKEK AYNI HAKLARA SAHİPTİR”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla bir açıklama yaptı.
Hüseyin Cebeci´den Kaymakam Işık´a ziyaret
Hüseyin Cebeci´den Kaymakam Işık´a ziyaret
Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci Dodurga Kaymakamı Abdulkadir Işık´ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
İnegöl Et Döner Osmancık´ta hizmet vermeye başladı
İnegöl Et Döner Osmancık´ta hizmet vermeye başladı
Orgeneral Ahmet Çörekçi Caddesi No:51/C (Halkbank karşısı) Osmancık adresinde faaliyete geçen İnegöl Et Döner açılışına; Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci, İlçe Müftüsü Dr. Eyup Aydın, çarşı esnafı ve davetli misafirler katıldı.
Dodurga Kaymakamlığından 2023´e doğru 23 proje
Dodurga Kaymakamlığından 2023´e doğru 23 proje
Dodurga Kaymakamlığı 2023´e doğru 23 Proje ile girmeye hazıranıyor.
Teknik Direktör Gökgöz, Başsağlığı Diledi
Teknik Direktör Gökgöz, Başsağlığı Diledi
Yozgat´ta Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı´nı taşıyan minibüsün dere yatağına devrilmesi sonucunda 2 sporcu hayatını kaybetti.
“ Empati Kuralım, Engelleri Birlikte Ortadan Kaldıralım”
“ Empati Kuralım, Engelleri Birlikte Ortadan Kaldıralım”
MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
OSDER Başkanı Belli Oldu
OSDER Başkanı Belli Oldu
Merkezi İstanbul´da bulunan Çorum ili Osmancık İlçesi ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği´nin genel kurulu gerçekleştirildi.
OSFED Başkanlığına Oğuzhan Er seçildi
OSFED Başkanlığına Oğuzhan Er seçildi
Osmancık Dernekler Federasyonu´nun (OSFED) Genel Kurulu İstanbul´da yapıldı.
Gençlik Merkezine yeni liderler atandı
Gençlik Merkezine yeni liderler atandı
Osmancık Gençlik Merkezine genç ve yetenekli yeni liderler atandı.
Samsun´da İlçemizi Temsil Ettiler
Samsun´da İlçemizi Temsil Ettiler
Ömer Derindere Fen Lisesi ve 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ilçemizi temsilen Samsun´da yapılan yarışmaya öğrenci gönderdi.
Osmancık´ta Engelliler Günü Böyle Kutlandı
Osmancık´ta Engelliler Günü Böyle Kutlandı
Osmancık´ta 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli öğrenciler ile bir araya gelindi.
Başkan Yardımcısı Yeğenini Askere uğurladı
Başkan Yardımcısı Yeğenini Askere uğurladı
Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Cebeci yeğeni Taner Cebeci´yi asker eğlencesi eşliğinde askere uğurladı.
“Engelsiz bir Osmancık oluşturmaya çalışıyoruz”
“Engelsiz bir Osmancık oluşturmaya çalışıyoruz”
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı.
Hastanenin Anne Dostu Unvanı Yenilendi
Hastanenin Anne Dostu Unvanı Yenilendi
Osmancık Devlet Hastanesi´nin Anne Dostu unvanı yenilendi.
Başkan Gelgör´den Erkan Dündar´a Ziyaret
Başkan Gelgör´den Erkan Dündar´a Ziyaret
Osmancık Belediyesi, yakalandığı kanser sebebiyle sol ayağı kesilen 29 yaşındaki Erkan Dündar´ı evinde ziyaret etti.
Kaya, Bakan Selçuk´a Talepleri İletti
Kaya, Bakan Selçuk´a Talepleri İletti
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Çorum´da bir dizi programa katıldı.
Osmancık´ta Huzurevi Tamamlanacak
Osmancık´ta Huzurevi Tamamlanacak
Osmancık´ta yarım kalan huzurevi projesinin yakın zamanda tamamlanması planlanıyor.
İYİ Parti´den Gazetemize Ziyaret
İYİ Parti´den Gazetemize Ziyaret
Osmancık İYİ Parti İlçe Başkanı Sefer Mustafa Boyacı ve Belediye Meclis Üyesi Yücel Kurşun gazetemizi ziyaret ettiler.
“Hiçbir nifak tohumu bu toprakta yeşeremez”
“Hiçbir nifak tohumu bu toprakta yeşeremez”
İzmir´in Gaziemir ilçesinde bir Alevi ailenin evinin duvarına yazı yazılarak, çarpı işareti konulmasına Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak yaptığı açıklamayla tepki gösterdi.
Kent Konseyi çalışmalarına devam ediyor
Kent Konseyi çalışmalarına devam ediyor
Osmancık Kent Konseyi başkanı ve üyeleri toplantıda bir araya geldi.
İYİ Parti´den Şehit Öğretmen Aybüke´ye Ziyaret
İYİ Parti´den Şehit Öğretmen Aybüke´ye Ziyaret
İYİ Parti İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz günlerde kutlanan Öğretmenler Günü dolayısıyla Şenay Aybüke Yalçın´ı kabri başında ziyaret etti.
“Kadın cinayetleri bireysel olaylar değildir”
“Kadın cinayetleri bireysel olaylar değildir”
Osmancık İyi Parti Başkanlığı "Kadına Şiddete Hayır" konulu basın açıklaması yaptı.
Kaya´yı Ziyaret Ettiler
Kaya´yı Ziyaret Ettiler
AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya kendisini ziyaret etmeye gelen misafirlerini makamında ağırladı.
Koyunbaba´da  Sonbahar
Koyunbaba´da Sonbahar
Osmancık´ın manevi değeri Koyunbaba Türbesi´ni yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistlerde ziyaret ediyor.
Balmumu Heykel Sanatçısının Kent Müzesi Hayali
Balmumu Heykel Sanatçısının Kent Müzesi Hayali
Osmancık´ta sanatsal faaliyetlerine devam eden balmumu heykel sanatçısı Kerim Kaplan, ilçesine bir “kent müzesi” kazandırmanın hayalini kuruyor ve bu doğrultuda kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.
“Ben Öğretmen Olmak İstiyorum”
“Ben Öğretmen Olmak İstiyorum”
Batman´ın Kozluk ilçesinde 9 Haziran 2017´de Belediye Başkanı Veysi Işık´ın aracına yönelik terör saldırısında şehit olan 22 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın´ın, Karabük´ün Safranbolu ilçesinde yaşayan annesi Zehra Yalçın, artık özel günleri sevmediğini söyledi.
İlçe Başkanı´ndan Ziyaret
İlçe Başkanı´ndan Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ gazetemizi ziyaret etti.
Usta oyuncu Sultan 2.Abülhamid´i canlandıracak
Usta oyuncu Sultan 2.Abülhamid´i canlandıracak
Osmancık Belediyesi desteğiyle Sultan 2. Abdülhamid´in vefatının 101. yılı dolayısıyla ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez, Belediye Kültür Merkezi´nde ‘Usta´ isimli tiyatro oyununu sahneleyecek.
Gazetemiz 11 Yaşında
Gazetemiz 11 Yaşında
2009 yılında Bilal Çevrim tarafından kurulan ve 2014 yılından itibaren Özkan Özçelik tarafından yayın hayatına devam ettirilen, 26 Kasım 2009 Perşembe günü haftalık olarak ilk sayımızı Osmancık halkı ve okurlarımızla buluşturduğumuz gazetemiz 11. yayın yılına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor.
Öğrenciler Öğretmenlerine Sevgilerini Böyle Gösterdi
Öğrenciler Öğretmenlerine Sevgilerini Böyle Gösterdi
Osmancık´ta birçok öğrencinin katılımıyla Öğretmenler Günü dolayısıyla resim sergisi yapıldı.
ÖĞRETMENLER GÜNÜ OSMANCIK´TA COŞKUYLA KUTLANDI
ÖĞRETMENLER GÜNÜ OSMANCIK´TA COŞKUYLA KUTLANDI
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Osmancık´ta hem güldüren hem de duygu dolu anlara sahne olan bir program yapıldı.
Osmancık Belediyesi ve Ülkü Ocaklarından Şehit Öğretmene Ziyaret
Osmancık Belediyesi ve Ülkü Ocaklarından Şehit Öğretmene Ziyaret
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Osmancık Belediyesi, Osmancık Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Osmancık Ülkü Ocakları Şehit Şenay Aybüke Yalçın´ı anmak için bir araya geldi.
“Türkiye´yi lider ülke hedefine taşıyacağımıza inanıyoruz”
“Türkiye´yi lider ülke hedefine taşıyacağımıza inanıyoruz”
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, yayımladığı mesajla tüm öğretmenlerin gününü kutladı.
Başkan Gelgör Tarım Fuarına Katıldı
Başkan Gelgör Tarım Fuarına Katıldı
Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarına katıldı.
Milletvekili Kaya, Aybüke Öğretmeni kabri başında andı
Milletvekili Kaya, Aybüke Öğretmeni kabri başında andı
Osmancık´ta kabri başında Batman´ın Kozluk ilçesinde, PKK´lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın (22), Öğretmenler Günü´nde dualarla anıldı.
“Öğretmen yarınımız, geleceğimiz, ufkumuz demektir”
“Öğretmen yarınımız, geleceğimiz, ufkumuz demektir”
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
“ileri hedeflere doğru yürümenin anahtarı öğretmenlerimizdir”
“ileri hedeflere doğru yürümenin anahtarı öğretmenlerimizdir”
AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
OSB´ye Yeni Bir Yatırım Daha
OSB´ye Yeni Bir Yatırım Daha
Osmancık´ta yeni kurulan Organize Sanayi Bölgesi´ne (OSB) yapılacak olan yatırımlar hız kesmeden devam ediyor.
DOLAR
5.7479
EURO
6.3805
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Alim, ilim ve amelin yeri cennettedir. Alim, ilmi ile amel etmezse, ilim ve amel cennette, alim ise cehennemde olur.

Hz. Muhammed